Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi bajom lehet?

Vajon mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Július közepén ill. most megint pár napja gyakrabban megyek pisilni, mint általában pedig alig iszok.

Ez kb. azt jelenti, hogy napi 8-szor, a napi 5-6 helyett és azt is érzem, hogy melegebb az arcom...


De nem tudom, mitől van, hallottam, hogy esetleg terhesség:

-júliusban a nem termékeny napjaimban pettingeltünk a barátommal és gumiban betette fél perce ill. megujjazott (kértem előtte, hogy a biztonság kedvééért törölje meg a kezét)

-júniusban kb. ugyanez volt, de a termékeny napjaimban, de azóta megjött a menstruációm (előtte PMS tünetek, utána elmúltak, vér élénk volt, 4 nap+ 1 nap barnázás)


Ja és a vizelet nem csak inger, hanem sok is jön...


Most a héten várom,hogy megjöjjön, melleim nagyobbak kicsit és puffadt a hasam, semmi egyéb.


Vajon, mi bajom van? Lehetek ennyitől terhes? Voltam egyébként nőgyógyászati vizsgálaton két hete (amúgy menzi után még két hétig feszült a hasam néha, de az elmúlt), de nem volt UH csak rákszűrés, has nyomkodás meg vérvétel a tabihoz, amit most akarok kezdeni szedni.


V.kinek v.mi ötlet? Vélemény?


Előre is köszönöm 20 éves lány...


2009. aug. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél a leírtak alapján, de a biztonság kedvéért vegyetek tesztet, ha nem jönne meg a héten. Nekem a menses előtt vannak ilyen tüneteim, meleg az arcom és sűrűn járok pisilni. Lehet meg fog jönni Neked is. És még azt is megfigyeltem, hogy főleg nagy melegben vannak ilyen tüneteim előtte.
2009. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh, hallod nagyon köszi a biztató szavakat!

Igen tesztet tuti veszek, múlt hónapban a termékeny napos petting miatt menzi előtt és miután elmúlt (reggeli vizeletből) is teszteltem, mindkettő negatív volt.

2009. aug. 4. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy tisztára olyan érzésem van ilyenkor, mintha lázas lennék. Egyébként a ciklus közepétől vizet tartalékol a szervezet, és a menses előtt távozik, azért kell többször wc-re menni.
2009. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kiegészítést, teljesen ilyen félig lázas érzésem van nekem is...
2009. aug. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!