Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fürdővízben néha fátyolosnak...

A fürdővízben néha fátyolosnak tűnik a folyásom. Ez baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Néha mikor nagyon unatkozom, azt érzem, mintha egy-egy pillanatra beszúrna valami ott a nemiszervem környékén. Elmentem nőgyógyászhoz, de valahogy nem jött ki a számon az, hogy a vízben fátyolos a folyásom, így annyit mondtam, hogy megváltozott a folyásom. Megkérdezte, hogy viszket-e, mondom nemigazán. Megvizsgált gumikesztyűvel, (kenetet nem vett) majd aztmondta, hogy teljesen normális, ő nemlát rendellenes hüvelyi folyást.

Akkor most megnyugodhatok?

Kicsit hiphonder lennék?


2009. júl. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy. A hüvelyváladék peteéréskor áttetsző, nyers tojásfehérjéhet hasonlít, nyúlós. Egyébként nem ilyen áttetsző. Ha nem nyugodtál meg akkor kérd ki egy másik orvos véleményét is. Bár szerintem, ha csak akkor érzel fájdalmat, ha unatkozol akkor nincs gond. Ha beteg lennél akkor egyértelmű lenne, hogy fáj.
2009. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most volt pont "peteérésem", igaz ez nemigazi peteérés mivel tablettát szedek, de ilyenkor tudom h mindig megváltozik a folyásom.

fájdalmat nemérzek, csak mintha megszúrtak volna kicsit :)

bocsi a sok hülyeségért, lehet tényleg nagyon unatkozom, mert egyébként ilyen dolgokat máskor észre sem veszek.

2009. júl. 8. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, és én úgy tudtam, hogy peteéréskor a folyás az inkább ilyen összeállóbb, de fehérebb, mint egyébként. nekem legalábbis ezt mondta anno az orvos. akkor most mégse ígyvan?
2009. júl. 8. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem vagyok teljesen tisztában ezzel. A peteérés az, amikor a mensi után de még a következő előtt vagy kb. középtájt? Úgy a 14. nap körül?

Mert abban biztos vagyok, hogy nekem (és sok ismerősömnek) ilyenkor több a folyása, viszont áttetsző. De kissé fátyolosnak mondható igen. Viszont a lényeg, hogy ilyenkor akkor is sok ha nem vagyok izgalmi állapotban. Mielőtt megjön akkor meg sárgássá, tésztaszerűbbé válik. Sokszor már szinte keményebb, mint valami zselé akkor már tudom, hogy csak 1-2 napom van hátra...

Ha a nőgyógyász megvizsgált nem kell aggódnod szerintem.

Én amikor unatkozok mindig új anyajegyeket veszek észre magamon, vagy "tegnap ez még nem volt itt!" :)) foglald el magad és nyugi. Ha bármi gond lenne 1 a nőgyógyász látta volna 2 biztos jelentkezne egyéb zavaró tünet, ami miatt akkor is észrevennéd ha enni nem lenne időd annyira elfoglalt lennél.

2009. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a peteérés a menzesz első napjától számított 14. nap környékén van.

nemtom, nekem mindig kicsit bővebb volt a folyásom, orvos már viszgált vele, de aztmondta nincsen semmi, ilyen vagyok.

nekem peteéréskor több lesz a folyásom, az addig oké, de inkább olyan fehéres-áttetszős. mint egy vízzel hígitott krém :D

köszi a válaszokat mindenkinek.

2009. júl. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!