Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokos fürdővízben fürdeti...

Hány fokos fürdővízben fürdetitek a babáitokat? ( A mienk utálja a meleg vizet. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát talán 2x mértem meg,olyan kéz melegben,amiben mi is szoktunk-de van hogy olyan kis "lábkapkodós"

Miénk kezdetek óta imád halacskázni.

Próbáld fokozatosan szoktatni a meleg vízhez.

2009. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idáig melegben fürdettük a nagy kádban(már négy hónapos), de most 34 fokosban sikerült, mert volt egy kis hőemelkedése, és rettenetesen élvezte, mint még eddig soha.Eddig se sírt, csak nem láttam, hogy lelkesedne a dologért...
2009. márc. 4. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a hőemelkedés miatt tetszett neki a hűvösebb víz. nálunk 37 fok körüli a víz, de én is úgy látom, hogy sokszor jobban szeret benne ficánkolni, mikor már 10 perce benne van és meghűlt kicsit! 6 hós
2009. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


A kislányom 41-42 fokos vízben szeret fürödni, ha hidegebbre csináltam bele se tette már a lábát, minden baja volt!

9 hónapos anyuka!

2009. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor az én lányom volt ekkora én soha nem mértem hanem beleraktam a könyököm és ha olyan kellemes melegnek éretem akkor volt jó a víz.
2009. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 40 fokosban fürdik. ha hidegebb, akkor sír szegénykém:))
2009. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41-42 fok? Hűű melegimádo a kicsike. Az enyém a 39 fokosból majd kiugrik olyan meleg neki. Olyan 37 körülit szereti.
2009. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hos fiamnak 36 fok a nyero. Ez nekem nagyon furcsa volt, mert en forroviz imado vagyok (pedig tudom, hogy nem egeszseges). Elso heten 38 fokos vizben furdettuk, ahogy tanacsoltak, de vegig sirta az egeszet, pedig o nagyon antisiros baba. Azt hittuk, hogy a furdest utalja, de hamar rajottunk, hogy a huvosebb vizet preferalja.
2009. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a 38 fokos víz a nyerő, ha hidegebbre sikerül véletlenül, akár 1 fokkal is, megy a bömbi ezerrel.

2009. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!