Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló miatt nem múlik...

Fogamzásgátló miatt nem múlik el a menstruációs vérzés, mi lehet az oka? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Orvos által felírt fogamzásgátlót kezdtem el szedni ismét 1 év kihagyással. A menstruáció első napján kezdtem el szedni, ahogyan kell, ezt követően viszont alig volt vérzésem, és a mai napig tart ill. erősödött minimálisan. Ma 11. napja szedem, korábban semmi panaszom nem volt a készítményre, orvoshoz jelenleg nem tudok elmenni, és ehhez hasonló esetről még nem olvastam, vélemények erről esetleg? Mással is történt már ilyen?

2012. jún. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori. Van, akinek az egész első levél alatt van vérzése. Ha követező hónapban is lesz, akkor vissza kell menni a dokihoz. Addig meg türelem.
2012. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szervezetednek hozzá kell szokni a fogamzásgátló által bevitt plusz hormonokhoz. Attól, hogy korábban nem tapasztaltál ilyet még nem zárja ki, hogy ne okozzon ilyen jellegű vérzést. Az első levél alatt nem kell miatta különösebben aggódni, el fog múlni. Akkor ajánlott orvoshoz fordulni ha a harmadik levél után sem múlik el.
2012. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrea1994 válasza:

Koszonom a valaszokat.

De en anyira megijedtem hogy abba hagytam a fogamzasgatlo szedeset!!! Remelem minnel hamarabb elmulik a menstruaciom!!!!

2012. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!