Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés 6 hetes terhesen....

Enyhe vérzés 6 hetes terhesen. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Orvosommal már beszéltem. Azt mondta reggelig figyelgessem, hogy mi van. Mondhatnám azt is, hogy rózsaszín enyhén nyálkás váladék. Azt is megjegyezném, hogy lindynette-et szedtem, mikor teherbe estem. A mellett sikerült. Az egy fogamzásgátló.
2012. jún. 10. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kövesd az orvos utasításait. :) Ennél mi sem vagyunk okosabbak. Talán megpattant egy hajszálér, vagy valami ilyesmi.
2012. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utrogestan,pihenés!

Én nem hagynám,2 vetélésem is így kezdődött.

Remélem nálad minden rendben lesz! Vigyázz magadra!

2012. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pihenj holnap reggelig, szerintem semmit ne csinálj! reméljük rendben leszel, holnap meg ha mentél dokihoz utána érdekelne hogy mi a helyzet! sok szerencsét!


9+6 hkm

2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly szeptemberben volt egy vetélésem, bár én eléggé véreztem (sok volt, de nem darabos, ja és görcs nem volt), akkor rohantam ügyeletre, hiába kaptam gyógyszert missed ab lett a vége. (6 hetesen)

Most 27 hetes terhes vagyok, 5. héttől a 13. hétig voltak kisebb nagyobb barnázások, rózsaszínes folyások, nem kaptam gyógyszert és minden rendben.


Nézesd meg magad holnap mindenképpen, és feküdj, pihenj folyamatosan!!!

2012. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pihenés és gyógyszer a dokitól!! Nekem is volt két vetélésem, így indult...Ne hagyd magad, gyógyszer!!!
2012. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utrogestan vagy Duphaston! Magnézium és rengeteg pihenés, hogy ne legyen baj!

32hkm

2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 6 hetesen barna folyásom volt, szinte fekete, nagyon megijedtem. Azt hittem baj van. Már az nap elmentem az orvoshoz. Mindent rendben talált, szerinte valami hormon lehetett a hibás. Ultrogestánt írt fel. Minél előbb menj orvoshoz! Most 19. hetes vagyok.
2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
voltál már orvosnál? mi a helyzet?
2012. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!