Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kell menni...

Nőgyógyászhoz kell menni ilyenkor is?

Figyelt kérdés
Én egy hete meg üttem a cicim és azota szokott fájni,és félek ,hogy van valami baj.Anyu azt mondja h nem nődokihoz kell mennem,hanem normalis dokihoz,aki majd elküld röggenyre
2012. jún. 30. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek előbb a háziorvoshoz, és ha kell, ő elküld röntgenre.
2012. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nőgyógyászhoz is elküldhet, ha úgy látja jónak. Első voltam.
2012. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sz "üttem" ütöttemet jelent, akkor háziorvos, és majd ő megmondja hova kell menned.
2012. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy melyikhez mész,mert mindkettő tovább fog küldeni ultrahangra.
2012. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyikhez mehetsz, de jó eséllyel nem fog további vizsgálat történni, mivel az ütés nem okoz rákot, ez egy hatalmas tévhit. Annak viszont lehet valóságalapja, hogy sokan egy ütés után kezdik el jobban nézegetni a mellüket és akkor fedezik fel az esetleg már évek óta megbúvó csomót.


De ha fiatal vagy, akkor 0,001% az esély arra, hogy egy esetlegesen talált csomó rosszindulatú legyen.

2012. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2012. jún. 30. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Bocsanat, de 17 evesen nem tudod leirni hogy rontgen... ne haragudj, de borzasztoan zavaro hogy "roggeny"-nek irod. Bocs az off-ert, nem tudtam megallni hogy ne irjam le.
2012. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!