Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten szeretnék nőgyógyás...

Budapesten szeretnék nőgyógyászhoz menni, de nem pesti vagyok. Ilyenkor csak magándokit választhatok? Fogamzásgátlót szeretnék íratni, illetve rákszűrést csináltatni. Ez lenne az első alkalom

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz nyugodtan! Egyedül háziorvost nem választhatsz csak ott ahol laksz. Minden más rendelésre mehetsz Pesten.

Én is itt járok nődokihoz meg mindenhova, pedig nincs Pesti bejelentett címem.

2010. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kit ajánlanál? :) ha már te is pesten jársz
2010. dec. 30. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Zuglóba járok az Örs vezér téri rendelőbe. Eddig mind a négy dokinál voltam bent , de akivel meg voltam elégedve az a Fábián doki(hozzá járok legtöbbször) és utána a Mecsér Béla. Mivel nekem muszáj 3 havonta menni,vagy sűrűbben.

Az Uzsoki kórházba meg a Sztakó Péter főorvossal. De azzal nagyon! Precíz,őszinte, elmond mindent ,megértő, figyelmes és rettentően udvarias!


[link]

2010. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszike
2014. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!