Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ifjú hölgyek! Ti...

Lányok, ifjú hölgyek! Ti vonzónak találjátok, ha egy pasi mellkasa, hasa picit szőrös?

Figyelt kérdés
Elsősorban az én korosztályom válaszaira lennék kíváncsi (én 18 vagyok, fiú) de jöhetnek más korúak válaszai is.
2009. júl. 9. 00:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

csupasz mellkas mindenképp!!

meg a szőrös has sem nyerő nálam. bár attól függ mennyire szőrös. barátomnak a mellkasa csupasz, a hasán meg a köldöke alatt egy pici vékony csík van, de csak olyan kevés és puha szőr hogy szinte alig lehet észrevenni, az egyáltalán nem zavar. de a mellkas mindenképp szőrtelen legyen ha az én ízlésemnek akar megfelelni.

19/L

2009. júl. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg mindenkeppen legyen egy kis szor nem dzsungel de legyen azertrajta a ferjemnek ugyvan aztan a hasan is van de ott se sok tok sexiiiiii hmm ejjel ramaszok:D:D:D:D
2009. júl. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és nekem az átlagosnál szőrösebb. A barátnőm kérésére szőrtelenítem,de nekem is sokkal jobb érzés szőr nélkül.

Ha viszont csak picit lenne szőrös nem hiszem,hogy leszedném.

2009. júl. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
csupaszt szeretem 18/L
2009. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Vonzónak találom, engem nagyon felizgat :)

22/l

2009. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
73%
mellkas lehet pivit de a has az nee legyen .. ez az én véleményem
2009. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

nos,ha nagyon szoros utalom..fujj,ha kicsit szoros itt ott nem zavar,es a csupasz is bejon

18/l

2009. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is inkább a szőrös jön be. Az legalább férfiassá teszi a pasit. A csupasz az b..is.
2009. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha egy lány amiatt nem fog éppen vonzónak találni,mert a mellkasod szőrös,akkor vele ne is foglalkozz :)

Az én barátom mellkasa is szőrös,és én igenis azzal tartom vonzónak,szőr nélkül nem is ő lenne :)

Tök mind1 szerintem,hogy egy fiú mellkasa szőrös,vagy nem.

2009. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
asszem... szőrös vagy szőrtelen... tök mindegy... az első pasim szőrtelen volt... az is szép volt... a mostani huhúúúú dzsungel... szegény mindig mondja ha akarod leszedem.. természetesen nem engedem neki... de azért nem nagyon puszilgatom a mellkasát csak kedvesen cirógatom a szőrt és játszadozom vele. :) :D Szóval mindegyik szép...
2009. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!