Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki használt már ilyet,...

Van aki használt már ilyet, hogy ne jöjjön meg az esküvő napján?

Figyelt kérdés
A nevét nem tudom, de egy tablettáról van szó, ami késlelteti a vérzést. Mikor kell elmenni a nőgyógyászhoz emiatt? Mennyibe kerül és meddig kell szedni?
2012. júl. 1. 09:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel itt, mert esetleg tapasztalatokat írtak volna. A doki nem tapasztalatot mond és nem mellesleg nem tudok csak úgy bármikor elmenni egy nőgyógyászati rendelésre.


A másik, hogy az esküvő dátumát már másfél éve kiválasztottuk (ez a megismerkedésünk napja) és nem a vérzésemhez választottam. De ki az aki eszerint választ???

2012. júl. 1. 12:58
 12/14 A kérdező kommentje:
De amúgy miért kellett áthelyeztetni? Ebben a kategóriában tuti nem kapok értelmes választ...
2012. júl. 1. 13:31
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el elég sokan mérlegelik, hogy ha lehet olyan időpont legyen, amikor nincs meg! :) Nem lehet kellemes hatalmas ruhában tampont cserélni úgy, hogy pisiléshez is 2 ember segítsége kell. Azért szerintem nyomós indok ez arra, hogy ezt is figyelembe vegyék a nagy nap megválasztásakor, ergo ennek egy szép napnak kell lennie, jobb ha ezzel nincs gond!
2012. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm nagyon erősen görcsöl a menstruációja alatt. Pont az esküvője körül volt várható, hogy megjön neki. A nőgyógyász írt fel neki valamilyen gyógyszert, amivel toltak a menstruációján, hogy legalább az igent ki tudja mondani. :)

Tehát, van ilyen, a nevét nem tudom. Szerintem menj minél előbb, felírja, megmondja mikor kell bevenni. A recept is érvényes egy darabig, ill. a polcon is eláll a gyógyszer.

(Emlékeim szerint az után a menstruációja után kellett vmikor bevennie, ami után nem akart menstruálni. Több tablettából állt.)

2012. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!