Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekoráció: kiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekoráció: kiket ajánlotok, mennyibe kerül? (kb 130 fős lagzi)

Figyelt kérdés
esküvői dekoráció, teremdíszítés, dekorációs árak

2012. jún. 29. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunk megcsináltuk előző nap este, kb 5000 forintból + kapott dekorációból. Bár mi a székszoknyát meg az ilyeneket nagyon feleslegesnek tartottuk, bazi kényelmetlenek is.
2012. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, nekünk 2006-ban volt az esküvőnk, de jó szívvel a Jégvirágot tudom ajánlani (Bp. és környéke). Minket az utolsó pillanatban vállaltak, és nagyon korrekt áron volt minden, pedig az esküvőink (1 hét különbség volt a polgári és a templomi/lagzi között), pont a ballagási és anyák napi hétvégére esett.

[link]

2012. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :) Egyébként ők mennyiért dolgoznak? Gondolom ez sok mindentől függ...
2012. jún. 29. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

2-és vagyok. Valamivel több mint, 100e. Ebbe volt 2 menyasszonyi csokor (rózsával, orchideával), 2 koszorúslány csokor, 2 szülőköszöntő csokor, 7 gomblyuk virág, 1 autódísz, 1 főasztali dísz, 10 sima asztali dísz, 2 egyéb dísz és borostyànok a fűtőtest eltakarására. Mi nem kértünk székszoknyát, mert szépek voltak a székek, a terem meg alapból elegáns volt. A templom díszítése benne volt a templomi árában.

Nem feltétlenül kell mindenből a legdràgàbb, inkább szép, mutatós legyen.

2012. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én őket ajánlom nagyon, idén voltam egy esküvőn, amit díszítettek, csodaszép volt! :)


[link]

2012. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 150 főre kb 100ezet lesz, székszoknyával.
2012. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy kik csinálják? :) Esetleg elérhetőséget tudnál írni?
2012. júl. 1. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mosolyszerviz.hu, sok szín nincs fent nekik a neten. Ha bármi kérdésed van privibe szívesen válaszolok.
2012. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Molly82 válasza:

A mi esküvőnkün júliusban volt, 60főre csináltattunk visszafogott piros.fehér dekort (120 000ft-ért+benzin, mert vidéken volt)!

De ezt a dekort lehet már bérelni is, így még olcsóbb!:)

[link]

2012. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HelpMePls!! válasza:
Valószínűleg már válaszom nem számít, de Mihalina Design-t mindenkinek ajánlom!!
2017. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!