Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon kivétele fáj, ez...

A tampon kivétele fáj, ez normális az elején? Fog ez enyhülni idővel?

Figyelt kérdés

Régebb óta néha próbálkozok tamponnal, hogy ha egyszer úgy hozza a sors, hogy azt kell majd használnom, akkor ne legyen gond, és már simán fel tudom helyezni, de mikor kihúzom, nagyon fáj, feszül (ez a a legvégén van már), és olyan ijesztő érzés is, hogy mintha olyan nehezen jönne, hogy attól félek elszakad a madzag, és bennem marad. Jó ez gondolom viszonylag normális, mert szűz vagyok és szűk, de másnak is volt ilyen? Egy idő után ez is jobb lesz, vagy nem valószínű?

(Ja és természetesen már teljesen megszívta magát, amikor kiveszem.)



2012. júl. 1. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy én gondolom ez azért van, mert szűk vagyok, és a tampon meg ugye amikor megtelik akkor vastagabb lesz.
2012. júl. 1. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szokott fájni, ha nincs eléggé átnedvesedve.Vagy a kelleténél nagyobb tamponnal próbálkozol.Kevés vérzésnél kis tampon kell, sok vérzésnél nagyobb.Ha a tampon száraz marad, fáj a kivétele.Ez mindenkinél így van.
2012. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minivel próbálkozok, és direkt írtam, hogy mikor már megtelt, csak akkor veszem ki.

De az lehet, hogy annyira szűk vagyok, hogy egy megtelt mini tampon kivétele így fáj?

2012. júl. 1. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha minit használsz és a felhelyezésnél nem kellemetlen (vagy nem fáj annyira mint mikor kiveszed) akkor attól van hogy nem telt meg eléggé,mert ha megtelne szinte magától kicsúszna
2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beleakad a szűzhártyádba, mert kicsi rajta a nyílás.
2012. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is minit használok, ha használok, semmi probléma nincs a felhelyezésnél, annyira megtelik, hogy már szinte átcsöpög(!)(nem hagytam benn sokáig, csak akkor használtam, amikor nagyon erős volt), és nekem is fáj. Szerintem is azért van, mert megtelve kb. háromszor akkora a tampon, és nincs az a kialakítás, mint a másik irányba.

(én is szűz vagyok)

2012. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát kb. pont ugyanazt gondolom, mint amit az utolsó válaszoló írt... durva. :D

És köszönöm a válaszokat. :)

Azért remélem, majd egyszer csak jobb lesz...

2012. júl. 3. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:

És a történet folytatása is megvan: Jobb lesz.:) (új tapasztalat)

/az előző/

2012. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!