Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy hónapban 2x menstruálok?

Figyelt kérdés
2 hete megjött, gyengébb volt, mint szokott lenni és most hétvégén megint megjött.. Ez miért van?

2012. júl. 1. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan külföldi naptárat használsz. Lehet hogy koreait.
2012. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? szedsz valami gyógyszert?

Az is lehet h nem tisztulsz ki eléggé,vagy akár egy ciszta is.. menj orvoshoz vele

2012. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Nem szedek semmi gyógyszert. Ez egyébként nem rendszeres..
2012. júl. 1. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gyulladás van a szervezetedbe, ha egy hónapban többször napokig eltart menj orvos. nekem így volt egyszer petefészek gyulladásom.
2012. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvoshoz kell menni, te is beláthatod, hogy ez nem normális, ne félj ilyennel szakemberhez fordulni, mert komolyan kell venni!
2012. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz!
2012. júl. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 2. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehet ez normális is.Nekem 14-napos a ciklusom.Voltam vele dokinál,és azt mondta,hogy mivel nekem a legeleje óta ilyen,az én szervezetem így állt be.Nekem ez a normális.És mielőtt azt mondaná valaki,hogy ez nem normális doki aki ezt mondta.....Dee nagyon is normális,egy igen neves nőgyógyász!!!De azért menj el orvoshoz,az a biztos ha megnéz és ő mondja meg, hogy mi a bajod!!!!Ne szégyeld, de ha teheted menj magándokihoz,ők sokkal lelkiismeretesebbek!!
2012. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!