Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy és fél éve menstruálok....

Egy és fél éve menstruálok. Mindig rendszeresen megjön de ebben a hónapban még nem volt. Eddig sosem maradt ki. Mitől lehet? 14/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Fél éve menstruálsz, ne aggódj, ilyenkor simán beleférnek ezek. Ha nagyon aggódsz akkor menj nőgyógyászhoz, mert az internetes laikusok nem fogják tudni megmondani pláne vizsgálatok nélkül.
2012. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 éves korig normális ha még rendszertelen a menstruáció, hiába mész orvoshoz, ugyanezzel elküld
2012. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Normális,még felnőttkorban is előfordulhat hogy néha,nagy ritkán kimarad vagy elcsúszik a mensid napokkal,hetekkel akár.Megfázástól,idegességtől is lehet.De elve az első 3-4 évben simán előfordulhat.Én 11 évesen kezdtem mensturálni és nekem pl megjött rendszeresen mindig de 10-12 napig is eltartott az első 3 évben a mensi ideje,ezért mondom hogy normális,van aki meg erősen vérzik,vagy görcsöl.Nekem pont felnőtt koromba fordult elő előszőr az hogy elcsúszott a mensim,vagy kimaradt egy hónap.


De ha majd rászánod magad hogy nőgyógyászhoz mész,elvileg 17-18 évesen is ráérsz bőven elmenni,ha nem lesznek komoly panaszaid,akkor előszőr tudakolj meg mindent a vizsgálatról,ne érjen semmi meglepetésként és keress egy jó orvost.

2012. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De egészen eddig mindig nagyjából pontos volt és 5 napig tartott teljesen normális volt minden. Mitől lehet, hogy pont most ennyi idő után?
2012. márc. 27. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első menstruáciotol számitott 2évig teljesen normális ha nem mindig teljesen rendszeresen jön meg!
2012. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!