Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

1lány.... kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért gyanakszom terhességre, mert egy hete késik a menzim. Párommal mindig odafigyelünk a védekezésre, igaz "csak" óvszert használunk. A menstruáció késésén kívül más tüneteim is vannak, pl. émelygés, szagokra/illatokra is érzékenyebb vagyok, melleim nagyon feszülnek, fel vagyok puffadva, rengeteget alszom (kb.9 órát és így is fáradt, álmos vagyok, pedig eddig 6 óra simán elég volt), fehér folyásom van két napja. Szerintetek? Dokinál még nem voltam, tesztet reggel fogok venni. Egyébként lehet ez az egész a stressztől is, mert 3 napja volt az államvizsgám, amitől nagyon paráztam, és az egész család ki volt tőle készülve már hetek óta... Olvastam/hallottam róla, hogy a stressz miatt is késhet. De azért a tesztet megcsinálom, s reggel minden kiderül :) Az igaz, hogy nem terveztük, de azért nagyon örülnénk a babának :)

2012. júl. 2. 02:06
 1/7 A kérdező kommentje:
még annyit hozzáfűznék, hogy ha szeretném megtartani a babát, akkor szerintetek az nagy gond, ha eddig cigiztem? De persze ha kiderül, hogy terhes vagyok akkor azonnal leteszem, ez nem is kérdés, csak nem tudom, hogy az árthat-e a picinek, ha eddig cigiztem :( Segítsetek légyszi.
2012. júl. 2. 02:11
 2/7 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2012. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Innen nem látunk a méhedbe. Majd holnap kiderül. A cigi nem ártott neki, de mindenképpen tedd le.
2012. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tünetek alapján eléggé gyanús de más miatt is lehet. A cigi pedig káros már a korai magzat korban. Koraszülést és a baba légzését veszélyezteti / asztma, allergia stb., ezen kivül szívpanaszokat okozhat később. 2 tesztet csinálj, mert nem mindegyik hatásos+ doki!
2012. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sejehajrecece válasza:
Terhes vagy!! Ez tény!
2012. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 tesztet csináltam, mindkettő negatív lett, nincs baba!
2012. júl. 2. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
REGGELI ELSŐ VIZELETBŐL CSINÁLD A TESZTET, ne nap közepén mert hamis eredményt kapsz;) (a fóru,beírásodból következtetve)
2012. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!