Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Jún.3án jött...

Lehetek terhes? Jún.3án jött meg legutóbb,5én már nagyon gyengén éppen h csak volt valami, aznap voltunk együtt a párommal és belém is élvezett. Másnap 6án már semmi folyás nem volt.

Figyelt kérdés

Elvileg júli 4én kellene megjönnie,már 1hete iszonyatosan bevannk duzzadva a bimbóim és fájnak.Hogy biztosra menjek tudom kellene még várnom pár napot és ha késik tesztelni,de addig kiváncsi vagyok vane valaki olyan itt akivel történt már hasonló és terhes is volt.

Mi szeretnénk babát már nagyon,reménykedem:)


2012. júl. 1. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2012. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

De:

1. Nem jó kategória.

2. Ha gyereket akarsz, akkor inkább ne a menzeszed együtt legyetek együtt, mert akkor van legkisebb esély a terhességre....

2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez majd kiderül,kíváncsi vagyok.Majd jelzek :) Köszönöm a válaszokat .
2012. júl. 2. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:

mi lett az eredmény ?

a mens. előtt is fájnak az emlők

2012. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem.Már elmúlt az emlő fájás,mensinek híre helye sincs,nem érzem úgy mint máskor mikor megkell jönnie.Még várok pár napot vele,hogy biztosra menjek.
2012. júl. 5. 00:35
 6/11 anonim válasza:
nekem is jún.3án jött meg és amikor kellett volna nem jött meg és most késik 1 hónapot.Mi nem szeretnénk még kisbabát csak 19 évesek vagyunk,és nem bennem élvezett el,és óvszerrel védekeztünk és én sem voltam a termékeny időszakban.Ugye nem lehetek terhes?Ha nem akkor miért késik?
2012. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ut. : tesztet csináltál? ne halaszd tovább, ha nem!

Ha - , ak megnyugszol, ha +, akkor még van pár hetetek eldönteni, h mit szeretnétek.

Ha megfelően védekeztettek, ak nem vagy terhes. Eü okokból késhet. Lehet, h kimaradt egy peteérés.

Én mindenképpen elmennék nőgyógyászhoz. Egy vizsgálat sosem árt.

2012. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha jún. jött meg utoljára, ak csak 1-2 hetet késik.

előző voltam

2012. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
jajj elnézést elírtam, annyira aggódok már miatta vagyis ma késik 5 napja :/ a tesztet a párommal együtt akarjuk megcsinálni és az csak hétvégén lehetséges. de reménykedünk benne hogy - lesz! de azt is olvastam valahol hogy szex után is késhet (nem a 9 hónapra gondoltam). mit gondoltok erről?
2012. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem vagyok egyedül,megérte földobni ezt a kérdést.

Még mindig nem jutottam el a tesztelésig,bár én úgy érzem fölösleges lesz mert az eredmény pozitív lesz :D (persze ez csak a női megérzés).Éppen ma vizsgáltam a melleim miközben észrevettem a kék csíkokat ami ugye a terhességre utal.

Hamarosan bizonyítom a dolgot hogy mi is van valójában.

2012. júl. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!