Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. nôgyógyászati vizsgálat...

1. nôgyógyászati vizsgálat hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Rèszletesen lègyszi ìrja le valaki! Köszönöm! !:)
2012. júl. 2. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh...nálam így volt: köszönés után kórelőzményről kérdez, az enyém elmondta hogy mit fog csinálni és ugyan ezt tette vizsgálat közben is, szól ha pl hozzád ér és hogy milyen vizsgálat lesz azt is elmondja, utána vagy előtte ha kérdéseid vannak azt nyugodtan felteheted neki

remélem ezzel egy picit segítettem, ha még konkrétan van kérdésed írj :)

2012. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. és neked férfi volt vagy nô? melyiket ajánlanád? :D
2012. júl. 2. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Tök mindegy a nőgyógyász neme. Az a fontos, hogy profi szakember legyen, és kedves, megértő és bármit meg tudj vele beszélni. Mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is!!!
2012. júl. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. :-D Az enyém férfi.
2012. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először nőhöz mentem tizenévesen, nekem így volt kényelmes. Aztán ő sajnos nyugdíjba ment és akihez kerültem (szintén nő) nagyon fájdalmasan vizsgált, így a barátnők rábeszélésére váltottam. Most pasihoz járok, meg vagyok vele elégedve.

Szerintem nem nemfüggő, hanem csak azon múlik, hogy neked ki jön be és ki a jó szakmailag.

Mindig beszélgetéssel kezdődik, majd levetkőzöm, megvizsgál és megbeszéljük a terápiát.

2012. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!