Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire rossz egy nőgyógyásza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

most fogok először menni és eléggé félek tőle egy ideig nem is akartam elmenni de most már muszáj leszek elmenni

eléggé szégyenlős is vagyok


2012. máj. 20. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes.Kicsit beszélgettek,aztán hüvelyvizsgálat...nem fáj és az orvos sem fog annyira megbámulni,csak a munkájára koncentrál,ami kb. 2 perc alatt megvan.
2012. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérd meg hátha hallgathatsz közben valami kellemes zenét, ami rád nyugtató hatásal van. én ezt meg fogom majd kérdezni és igazából onnantól kezdve már jót lehet beszélni a dokival is közben :D
2012. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem fog zenét játszani, mivel nincs rádió... ez egy munkahely nem társalkodó szoba.


A nőgyógyász nem mint nő néz téged, hanem mint páciens. Szóval megnyugodhatsz.

2012. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de vihet a telefonon. és halkan csak megengedi. de ez már orvos függő
2012. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
csak nehogy a nirvanától a rape me számot rakja be, mert még a végén félreérti a doki...
2012. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
vannak csajok akik a doki miatt jarnak es 2km az anamnezisuk mert ha kell ha nem, mennek.... szoval van aki elvezi is
2012. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én biztos hogy nem fogom élvezni :S
2012. máj. 20. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
korod?
2012. máj. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17
2012. máj. 27. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Kellemetlennek kellemetlen, a hüvely ultrahang fájhat és hideg, de nem vészes. Visíts, ha fáj és abbahagyja. Ha szűz vagy, mindenképp közöld, akkor análisan fog megvizsgálni, én olyanon nem voltam. Ha nagyon szégyenlős vagy, menj szoknyában (az végig rajtad maradhat), de elől legyen a gombja/cipzárja, hogy a hasi ultrahangnál ne legyen macerás kigombolni. 10-15 perc alatt megvan az összes vizsgálat, szóval ne izgulj. És az orvos nem úgy tekint rád, mint egy nőre, hanem mint egy páciensre, akinek vannak szervei, amin vagy van elváltozás, vagy nincs. Szóval emiatt ne izgulj. Majd kérdezni fog a suliról meg ilyenek... És tudd, hogy mikor volt legutóbb menzeszed, mert azt is kérdezni fogja! Ha rendszertelen, vidd el a naptáradat és mutasd meg neki. 25N
2012. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!