Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » AIDS-es lehetek ha megvan a...

AIDS-es lehetek ha megvan a menstruáciom és úgy szexeltem?

Figyelt kérdés
általában 5 napig van meg a menszeszem és már a 4.ik nap volt mikor lefekudtem a fiumal aközbe amig megvolt.
2009. júl. 9. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz, ha a fiú AIDS-es. És ha nem védekeztetek.
2009. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiúd AIDS-es és nem használtatok gumit, akkor az lehetsz simán.

Ha nem fertőzött, akkor akármikor fekszel le vele, nem kaphatod el tőle azt ami nincs neki...


A terhesség az, aminek kicsi ilyenkor a valószínűsége, az AIDS-t akármikor el lehet kapni, ha nem védekezel gumival. Még orális szexnél is van rá esély...

2009. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat.a fiúm nem AIDS-es.de nem védekeztünk attól függetlenül lehetek AIDS-es menstruálás közbeni szextől?
2009. júl. 9. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem AIDS-es akkor nem lettél az te sem, de az h menstruálsz az nem ad védelmet egyáltalán.. mégis hogy gondoltad?
2009. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Menstruálás közbeni szextől AIDS-es?????????? Mondd, te normális vagy?? Minek szexelsz 13 évesen, ha azt se tudod mi micsoda... :S
2009. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Jót fog tenni.

2009. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Általában az AIDS csak fertőzött, vagy hordozó emrertől kapható el, mert nyálkahártyán keresztül fertőz, vagyis cseppfertőzéssel!

Ha aggódsz, menj dokihoz, de szerintem inkább az izgi, hogy ne ess teherbe, hacsak nem ez volt a cél.

2009. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és nem tudom hanyadik irta de nem 13 éves vagyokk
2009. júl. 10. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

AIDSes akkor leszel ha a partner az volt. A menstruáció nem egyenlő gumi. Csak hogy tudd akár terhes is lehetsz !

Respect. Ha nem 13 vagy akkor gratu hogy még mindig egy 13 éves agyi szintjén tartasz.

2009. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!