Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm. Nem...

Késik a menstruációm. Nem szexeltem senkivel! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs barátom nem szexeltem. Pedig rendszeres a menstruációm és most fáj a hasam.. Csak félek hogy terhes vagyok mert a kukába találtam egy óvszert, és félek hogy volt valami a kukán, és valahogy magamhoz jutott. ( a nővéremék óvszere ) nem az enyém.
2009. márc. 12. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! NEM vagy terhes!
2009. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexeltél,nem lehetsz terhes!!!Hány éves vagy? mióta mensesels? Mert az elején természetes,hogy rendszertelen.
2009. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Áprilisban lesz 1 éve hogy menstruálok! 15 éves vagyok
2009. márc. 12. 18:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Meg az a gond ha megjön és betétet kell berakjak annyira félek hogy a kukáról vagy valahonnan került sperma a kezemre hogy képes vagyok 10 percig folyatni a vizet és mosni a kezem úgy félek, és ez nekem is rossz mert mindig elkések a suliból.. ugye nem kell 10 percig öblögetnem a kezem? olyan rossz ez.. feszült vagyok
2009. márc. 12. 18:12
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

100%, hogy nem vagy terhes!!!!

Gondolom a kukában lévő óvszert nem fogdostad, de ha mégis akkor sem kell aggódnod! Igen hosszú lenne az út a kukától a méhedig, és a megtermékenyülésig, valószínűleg a gumiban lévő spermák sem voltak már életképesek! (ha egyáltalán benne voltak)

Ha késik is mensid, biztosan mástól van, rengeteg oka lehet, talán attól, hogy ilyen badarságokon gondolkozol, stresszelsz.

Remélem nem haragudtál meg, de elég abszurd lenne a dolog...

Nyugodj meg! A hasfájás már lehet h a közelgő vérzés jele!

2009. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Oké lécci a " betétes kézmosás " ra is válaszolj.
2009. márc. 12. 18:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Így semmiféleképpen nem lehetsz terhes! Sem a betéttől, hiszen ha valamiféle csoda folytán kerül is sperma rá, azok nem juthatnak be a hüvelyedbe, nem tudnak "beugrálni". Nyugodj meg! Szerintem feleslegesen aggódsz ilyeneken...
2009. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

18:16-os vagyok!

Hát nem normális dolog, hogy ennyire parázol a betétes dolgon. Gondolod, hogy a vécétekben/vagy más vécékben lévő kuka össze-vissza van spriccelve spermával?

És hogy kerülne a betétre? Amikor kidobod a használt betétet, akkor sem kell a kukához érned, a betét tiszta amikor kibontod, és tisztán teszed a bugyidba.


"Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra."


Ezt bemásoltam, ne izgulj ilyeneken!

Akkor lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szeretkezel egy fiúval, aki benned megy el, és neked pont peteérésed van. Amúgy minden védekezés nélkül is, "csak" 60% az esély, hogy minden együtt legyen ahhoz, hogy baba foganjon!


Ne gondolkozz már ilyeneken! Minden jót!

2009. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak rossz mert bekébzelem hogy hozzáértem a wc-hez mert amikor dobom ki a betétet a kezem hozzáér a fedélhez, és akkor 10 percig mosom a kezem és még mindig úgy érzem hogy terhes lehetek. Szerintetek elég ha csal kicsit mosom meg a kezem? Olyan rossz, meg hát a vizet folyatom..
2009. márc. 12. 19:02
 10/23 A kérdező kommentje:
És félek hogy ahogy ' nyomkodom ' a betétet a bugyimba úgy bekerül valami..
2009. márc. 12. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!