Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Valaki segítsen!

Mit csináljak? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2 nap múlva utazok Németországba, és pont most lett hüvelygombám. :S Valahogy el kell tüntetnem addig, így egy kínzás lenne az egész. Az orvosomhoz már nem tudok elmenni, mert magánhoz járok és ilyen hamar nem ad időpontot. Hogyan tudnám orvos nélkül eltüntetni? Tudom hogy véglegesen én nem tudok ellene mit tenni, de ha hazajöttem, egyből elmegyek orvoshoz.
2012. júl. 3. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Canesten kombi.
2012. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha az nem használ?
2012. júl. 3. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy használ.
2012. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

az nem befolyásolja a fogamzásgátló tabletta hatását, ugye?

2012. júl. 3. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy használ a Canesten combi, hiszen a gombának is több oka lehet.

[link]

Ezt olvasd el!

2012. júl. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy biztos hogy használ, hanem hogy valószínű, mert nekem eddig mindig használt, ezért bátran merem ajánlani. És nincs hatással a fogamzásgátlóra.
2012. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a teafa olajról milyen véleménnyel vagytok?
2012. júl. 4. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Canesten combi, de inkább a 3 szemes, de nem ez az új. Utána pedig utókezelésnek én rózsamézet ajánlanék. De a teafaolaj is jó, csak nem tudom milyen formában szeretnéd használni.


21L

2012. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha már itt a baj, szerintem is jó a Canesten, és nagy valószínűséggel használni fog.
2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bemész a patikába és kérsz hüvelygombára valamilyen krémet kenőcsött!!! Az ott lévő hölgytől kikéred a tanácsodat és kész is!


Nem kell bolhábol elefántot csinálni

2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!