Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A PCOS-től lehet hogy hormonza...

A PCOS-től lehet hogy hormonzavarom van? Azaz több a férfi nemi hrmonom mnit kéne, és kevés a női, azaz az ösztrogén. Ettől lehet túl kicsi a mellem, esetleg szőrszálak itt-ott, plusz vérzéskimaradás?

Figyelt kérdés

A PCOS től ugyem ég nem leszek meddő?

Ha hőhullámaim vannak és klimax tünetek huszonévesen, pedig a TSH-m is jó, meg egyéb általános laboreredményeim, akkor valszeg ezzel van a gond?


2009. júl. 9. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavarod van és a teherbeesést is nehezíti.
2009. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, hormonzavarod van, a tesztoszteronból van több,mint az ösztrogénból.

Szőrszálak és a havibaj zavara a PCOS tünete.

Én is PCOS vok, a teherbeesést neheziti, de ha szedsz metformint az orvosod figyelme mellett,akkor jó lesz.

(Csak ne lenne nekem ilyen rossz mellékhatása a metforminnak )

2009. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tünetek, amiket írtál tipikus pcos-s tünetek, bár, ha az LH/FSH arányod rendben van, tehát kisebb, mint kettő, akkor nem feltétlen van pcos-d; lehet más hormonzavar okozza őket. Ha mégis az lenne, akkor se ess kétségbe, mert már nagyon jól kezelhető. Nekem is ez van és igaz, nem volt olyan egyszerű, mint az átlagnak, de már van egy 7hós babám. Ha még nem ismered az oldalt, nézz be, mert sok mindent megtudhatsz a tünetekről, kezelésekről, orvosságokról és sikersztorikat is olvashatsz bőven: www.pco-szindroma.hu.
2009. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!