Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tág a hüvely mit lehet...

Ha tág a hüvely mit lehet vele csinálni hogy a partner élvezze az együttlétet? Szerinte a tampontól van.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes a Kriston-féle intimtornát megtanulni, az sokat segíthet. Tampontól nem hiszem, hogy annyira kitágultál volna, egyszerűen adottság.
2009. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tampontól nem lesz tág a hüvely.Bírom amikor a férfiak a nőket hibáztatják.A hüvely állapota egyéni.Nem lehet,hogy a partner szerszáma vékonyabb inkább??

Erre nincs praktika sajnos,mert a méreteken nem nagyon lehet változtatni.Esetleg az intimtornát próbáltad már,ott el sajátítható pár hüvelyerősítő módszer.

2009. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer sajnos, tanúja voltam egy csúnya vitának a barátnőm és a férje között, amikor is a férj azt vágta a barátnőm fejéhez, hogy azért csalja meg másokkal, mert a barátnőmnek olyan a hüvelye mint a táncterem. Aztán elváltak és a barátnőm most egy olyan pasival él, akinek ez a "táncterem" még kicsi is. Egyébként lehet a Kriston-féle intim tornával edzeni és neked is jobb lesz a szex, ha a hüvelyizmaidat szeretkezés közben mozgatod. Az egész problémának köze nincs a tamponhoz.
2009. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
rohadt egyszerü gémkapcsoszd össze a pi*ád kicsit vérezni fog de a hatás felülmulhatatlan lesz
2009. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos sokszor megkaptam már én is ezt.... gyakorlok szorgosan csak elég lassan látszik az eredmény...
2009. júl. 9. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Tampontól nem lesz tág. Intimtorna jó rá.
2009. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok ismét. Ha egyedül gyakorolsz könyvből v. kazetta segítségével, valóban lassan és nehezen haladsz, mert nincs megfelelő kontrollod. Ha teheted, keress egy tanfolyamot, ott kapsz hozzá segítséget és feltétlenül megéri, mert a pasikat csak az ágyban lehet megtartani - nem az asztalnál. Drukkolok neked, vagy inkább: szorítok!
2009. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!