Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdésem lent lesz?

Kérdésem lent lesz?

Figyelt kérdés
Ha 3 hónapig kimarad a menstruációm és ezután szexelek fogamzásgátló nélkül. akkor mennyire esélyes, illetve esélytelen, hogy teherbe essek? nem történt meg és nem is akarom csak érdekelne. 17L
2012. júl. 4. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha épp abban a hónapban van peteérésed és pont akkor csináljátok, akkor lehetsz simán.
2012. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány éppen a peteérés napján szexel védekezés nélkül, akkor 99%, hogy terhes lesz!
2012. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. ez nem igaz, mert sok nő még akkor is nehézkesen esik teherbe.
2012. júl. 4. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenekkel ne kísérletezgess :D amúgy elég sok, mert lehet pont akkor van a peteérés
2012. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolo, mint mondtam


nem történt meg és nem is akarom csak érdekelne. 17L

2012. júl. 5. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Teherbe bármikor lehet esni csak van amikor nagyobb az esély rá. Én ismerek olyat aki úgy esett teherbe egy alakalomtól hogy elötte hónapban kimaradt neki. Szoval ezzel jobb tényleg nem játszani. Semmiböl nem áll egy gumit felhuzni vagy idö elött kivenni(igy is teherbe lehet esni de azért joval kisebb az esély mint hogy ha el megy beléd)
2012. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem történt meg és nem is akarom csak érdekelne.

csak úgy leírom harmadjára az értetlenek kedvéért.

2012. júl. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!