Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz ha nem megyek el...

Mi lesz ha nem megyek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
13-án lesz 2 hónapja hogy nem jött meg a mensim... Félek elmenni nőgyógyászhoz, nem is tervezem hogy nem megyek, igazából ez nekem csak jó hogy nem jön be. Lehet valami komolyabb bajom? Meg is halhatok?
2012. jún. 26. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy baj! Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Élsz nemi életet?
2012. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A terhességet kizárhatjuk?

(szűz vagy , nem élsz nemi életet..)


Nagy súlyvesztés volt mostanában?

2012. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm, legegyszerűbb kérdés: Nem lehetséges pl terhesség?
2012. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amennyiben nem terhesség miatt nem jön meg, akkor lehet hormonális gond, amibe még bele is halhatsz idővel, ha nincs kezelve (pl egy pajzsmirigybetegnek magas a pulzusa, ami megterheli a szívet, kezeletlenül előbb bekövetkezik az ilyen betegek halála), de lehet más egyéb probléma is, ami esetleg nem halálos, "csak" gyereked nem lehet majd amikor már szeretnél a mostani felelőtlenséged miatt
2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek, mert leszbikus vagyok. 18 éves vagyok, és 12 éves korom óta megvan már, sose volt még ilyen hogy kimaradt volna
2012. jún. 26. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami gáz van hormonálisan, vagy más oka van. Attól még, hogy leszbikus vagy, igazán számíthatna az egészséged. Lehet ciszta is, vagy pajzsmirigy, lehet más is. Miért félsz a nőgyógyásztól? Van női orvos is, ha leszbiként zavar a férfi. Ez nem lehet akadály. Bár nekem kizárólag csak a szakmai szempontok számítanak.
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!