Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heves megyében nincs megmaradv...

Diabla kérdése:

Heves megyében nincs megmaradva valakinek felesleges Norculut tablettája? . Erős vérzésre írták de nem tudom kiváltani a gyógyszert

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem akarok izélni, egyrészt nem hiszem, hogy nagyon lesz jelentkező, de ha véletlen mégis, azért idegenektől gyógyszer... Ahol semmi garancia, hogy azt kapod, amit mondanak.

Ha nincs pénzed rá próbálkozz a háziorvosnál, hátha van nála pár szem, vagy patikában hitelre megvenni, hogy persze minden adatod megadod.

2012. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyöngyösi vagyok
2012. júl. 4. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Sajnos nincs más választásom idegen városba távolra költöztem , haza már nincs útam már nem tudom mit tegyek. a gyógyszer dobozban van és a levélem rajta van a lejárat dátuma . Sosem voltam ilyen bajban. Nem volt jobb ötletem:(

2012. júl. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!