Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam anyának, vagy...

Elmondjam anyának, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van fehérfolyásom, és nem tudom, hogy elmondjam - e anyának.Majd csak az első menstruációt mondjam el? Ez most lényegtelen?


Minden választ köszönök! (:


2012. máj. 21. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan megbeszélheted vele , ö is át esett maár ezen
2012. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én félek, hogy azt se tudja mi az a fehér folyás...xD.Mert úgy tudom nem mindenkinek van fehér folyása.
2012. máj. 21. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van valamilyen szinten folyása, csak kinek több, kinek kevesebb, de ennek ellenére hidd el, hogy anyukád nagyon is tisztában van vele, hogy mi az a fehér folyás.:) Amúgy nyugodtan megbeszélheted vele.
2012. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oké, elmondom neki.Valahogy így:

- Anya, tudod mi az a fehér folyás? Tudod, ami menstruáció előtt jelentkezik, és pár hónapra vagy kb. 1 évre rá megjön a mensi.Na, az nekem már megvan.XD

2012. máj. 21. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:
ANYUKÁD nagyon jol tudja mi az
2012. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen mondd el! Miért ne tudná anyukád, hogy mi a fehérfolyás? Biztos, hogy neki is van. De még ha most nincs is, akkor is volt valamikor. Anyukád előtt ne legyél szégyenlős!
2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elmondom neki ma vagy holnap.Amúgy az baj, hogy a húgycsőnél is láttam fehér folyást? Hogy került az oda?
2012. máj. 21. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül is odakerülhet a húgycsövedhez. Ha nem érzel csípést a puncidnál, akkor semmi baj!
2012. máj. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké.Elmondtam és tudta mi az, és beszéltem vele.Egyszer láttam, hogy fehéres-sárgás, nagyon beijedtem, hogy ez valami fertőzés.Utána viszont fehér jött.Na, ez most mi volt? Amikor sárgásabb volt, nem viszeketett, nem csípett, nem volt szaga.Most már normális, fehér.
2012. máj. 22. 14:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Választ! (:
2012. máj. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!