Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagy napos terhessé...

Hány hetes vagy napos terhességet mutatja ki a terhességi tesz?

Figyelt kérdés
Aktus után 21 nappal néztem a tesztet mert 4 napja késik.De negatív lett.Sajna.Tudom hogy akkor nem biztos még hogy nem vagyok terhes.Kiváncsi vagyok,hogy van-e olyan akinek negatív lett és mégis terhes volt.Hányadik héten lett pozitív a tesz?

2012. jún. 7. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezen oldalon sokadszor írom le,hogy a teszt se mutat mindig pozitívat.Van akinek a harmadik-negyedik teszt lesz csak pozitív.A teszt sem képes csodákra,de ettől még lehet baba a dologban.Húgoméknál 3. teszt lett pozitív,nekem a negyedik.Szóval ennyit erről.Már 5 hónapos a kislányom.

Tudom, nehéz a várakozási idő,de bírd ki 2 nap múlva tesztelj,reggeli első vizeletből.Esetleg,ha nem bírsz várni,próbálj beszerezni egy tízes érzékenységű tesztet,és nézd meg holnap reggel.Írd meg mindenképp mi lett és drukkolok!Egyébként rendszeresek a ciklusaid,vagy össze-vissza jön meg?

2012. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elvileg 21 nap után már ki kellene a tesztnek mutatnia.

A beágyazódás aktus után 10-15 nap is lehet, erre plusz 3 nap múlva a tesztek már biztonsággal kimutatják a terhességet (tehát kb. 18 nap múlva).

Próbáld meg holnap reggeli, első vizeletből, hátha.

Szurkolok!

2012. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az elmúlt fél évben zavarodott össze.A leghosszabb 31 nap volt,amugy 28-29 nap.De ez már a 32.Olyan jó lenne ha sikerülne,de a derekam is fáj már másfél hete,mint amikor meg szokott jönni.De azért reménykedem.Várok hétvégéig.De ha akkor sem jön meg akkor már 1 hetet fog késni.Akkor irány a doki????
2012. jún. 7. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ne keseredj el,mert attól,hogy ma nem mutatta kis,még lehetsz terhes.Várd meg,mi lesz jövőhét hétfőig.
2012. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem nagyon ritka, hogy 21 nappal később ne mutassa ki a teszt. Úgyhogy szerintem nem vagy terhes, hacsak nem később fogant. Akkor voltatok együtt utoljára?
2012. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen 21 nappal ezelőtt.Nem reggel csináltam a tesztet,talán ez is számít,remélem.
2012. jún. 7. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek többségére az van írva, az elmaradt menstruáció utáni első napon már kimutatja a terhességet.
2012. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
az én tesztem együttlét után 5 órával kimutatta hogy pozitív. :) ilyen is van. :D
2012. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ma Facelle tesztet csináltam de negatív már a második!Pedig érzem hogy terhes vagyok mert ugyan azok a tüneteim mint az első terhességemnél!
2012. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

20:06-nak...

Akkor szerintem egy előbbi aktus eredményét mutatta a teszt...:D

2012. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!