Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok . Nagyon...

16 éves vagyok . Nagyon viszket szúr odalent (szerintem hüvelygomba) de nem szeretnék elmenni dokihoz mert kellemetlenül érezném magam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Istenem! Mikor értitek már meg, hogy itt látatlanban nem lehet diagnosztizálni csak leírás alapján. Ez borzasztó nagy felelőtlenség!!! Mindenképpen el kell menned orvoshoz, mert csak ő diagnosztizálhat és csak ő ajánlhat gyógymódot.
2012. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Folyásod nincs (sárgás)?

Nincs kellemetlen szaga?

Ha igen akkor vegyél Canesten Combit.

2012. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Szerintem senki nem ígérte meg Neked hogy egész életedben csak csupa kellemes dolog fog Veled történni. Másnak is kellemetlen nőgyógyászhoz menni, de ha baj van, akkor muszáj!
2012. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valamikor el kell kezdeni a nődokihoz járást.

Csak az első egy-két vizsgálat kellemetlen, utána már megszokod.

2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha annyira gáz a nődoki, akkor menj nőgyógyásznőhöz, talán kevésbé gáz egy másik nőnek mutogatni a sunádat, mint egy pasinak.
2012. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a nődokitól félsz, menj el a háziorvosodhoz. Ő is csak orvos és biztos tud majd mondani valamit. Ha ő azt mondja, hogy inkább nőgyógyász, akkor meg vedd rá magad. Én mikor először voltam, magánhoz mentem és elmondtam, hogy mennyire félek (bár látszott is rajtam), és akkor az orvos is úgy állt hozzá a dolgokhoz.
2012. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor érezd magad kellemetlenül. Irány a doki!

Mikor máskor akarnál dokihoz menni, ha nem akkor, amikor baj van.

Jókedvében senki nem jár nőgyógyászhoz! :)

2012. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem azért mentem, mert valami bajom volt, hanem mert a nődoki is ugyanolyan orvos, mint pl. egy fogorvos. Néha ellenőriztetni kell a dolgokat.
2012. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 avellana ***** válasza:

Akkor üljél csak a gombáidon és "termessz" még többet! Szórd szét a világban, és akkor mindneki boldog lesz! Most őszintén, 16 éves létedre miért nincs annyi eszed, hogy ha úgy érzed, baj van 'odalent', akkor miért nem mész el egy orvoshoz? Tudod ez nem múlik el magától, és ha elmérgesedik akkor meg aztán tényleg nagyon kellemetlen lesz!

Mit tegyél? Azonnal menjél el háziorvoshoz!

2012. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!