Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni,...

Tampont szeretnék használni, de nem vagyok képes felhelyezni magamnak. Volt már valaki hasonló helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elég ciki ez, de már nagyon zavar a dolog és muszáj megkérdeznem, hogy mit tehetnék.


21 éves vagyok és még mindig betétet használok menstruációkor azért, mert képtelen vagyok feldugni magamnak a tampont.. de az ujjamat is.. a gondolattól is kiráz a hideg :/

Már jó pár éve nem vagyok szűz, szexszel se volt soha gondom, először sem fájt, nem érzékeny.. ha mondjuk masztizok, akkor is pl. műpéniszt, vibrit fel tudok dugni, nincs gond vele. De ha az ujjaznom kéne magam nem bírnám :( Ha párom ujjaz, az jó. Csak magamnak képtelen vagyok és így a tampont felhelyezés se megy.. nem régen olvastam, hogy van applikátoros tampon.. azon gondolkodom most, de akkor is szeretném ezt az egész hülyeségemet leküzdeni.. ezt még a pasijaimnak se mertem sose mondani :/

A betétet meg utálom már :( néha ha erre az egészre gondolok, sírás kerülget :S

Járt már valaki hasonló cipőben? Vagy csak nekem van ilyen lelki bajom?

Remélem nem röhögtök ki :S


2012. júl. 5. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nem is kell tampont használnod! Azt használj ami Neked a lehető legjobb!!!
2012. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, hogy tampont szeretnék a zavaró betét helyett. Nem értetted a kérdésemet, bajomat kedves első válaszoló.
2012. júl. 5. 18:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem megpróbálom az applikátorost. Bár nagyon drága :( De muszáj valamit kitalálnom.
2012. júl. 5. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt. Bár én csak addig paráztam, amíg szűz voltam. Legelőször az első szex után sikerült. De rettegtem tőle. Az volt a motivációm, hogy undorodtam a betéttől, meg szégyelltem a barátom előtt. Végül úgy vettem rá magam, hogy lesz ami lesz, ha megőrülök is, akkor is felrakom. :) Az vigasztalt, hogy semmi kárt nem tudok okozni. Lehetetlen. A tampon úgyis a helyére igazodik. Miután végre sikerült, nagyon örültem neki. Csak kicsit remegtem, mert meglepődtem és nem számítottam rá, hogy sikerül. :) Meg hát fura érzés volt.
2012. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Értettem a válaszod, de azt írtad, hogy képtelen vagy a tampont is feldugni magadnak, de az ujjad is. Tényleg az lenne akkor a legjobb ha az applikátoros tampnnal próbálkoznál.
2012. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és először mindenképp a legkissebbet próbáld. Meg az nem baj, ha elsőre nem sikerül. Én kb 3 dobozt elhasználtam, mire egy napon csak úgy összejött.
2012. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most valahogy felbátorodtam, így hogy megosztottam a problémámat, mert nagyon nyomasztott, hogy nem mertem senkinek se elmmondani. nagyon szeretnék tampont használni, akár applikátorral akár anélkül. Mert így pl. még strandra se tudok elmenni :/
2012. júl. 5. 18:23
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha normál O.B-t használok először és nem minit,attól nem lehet bajom, ha sikerül feltennem?
2012. júl. 5. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet. :) Az tökmindegy, hogy milyet raksz fel először. Én csak azért írtam, hogy a legkisebbet, mert az talán nem olyan félelmetes. :) Meg könnyebben felcsúszik.
2012. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)))
2012. júl. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!