Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt nem bírom már. Szerintetek...

Ezt nem bírom már. Szerintetek jó módszer?

Figyelt kérdés
le szeretnék fogyni.. már alig eszek naponta de járok futni is szedek alma ecet tablettát.. és olyan bűntudatom van amikor eszek.. nem szeretnék de már muszáj annyira éhes vagyok.. de utána elkap a hányinger.. legszívesebben kihánynám.. de nem tudom.. meg kéne magam hánytatni..de hogy ?
2012. júl. 6. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem számold ki a BMI-det és onnan határozd meg, hogy szükséged van-e fogyásra. Amennyiben igen, a fogyókúra akkor hatásos, ha egészségesen étkezel (megfelelő szénhidrát, vitamin, ásványi anyag) és megfelelően sportolsz mellette. 5× egyél, keveset. Ne legyen lelkiismeret furdalásod az evés miatt, ugyanis étel nélkül a szervezeted nem működik megfelelően, szükség van energiára. Ne hánytasd meg magad semmiképp, ha javasolhatom.
2012. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :) Azt szeretném kérdezni hogy az hogy kell kiszámolni ? 14 leszek 51 kg :))
2012. júl. 6. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Google > BMI

Az a legnagyobb hiba, hogy nem eszel. Ez akkor nem fogyókúra, hanem önsanyargatás, ami rossz irányba vezet.

2012. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel alig eszel, a szervezeted valószínűleg tartalék üzemmódba kapcsol, mert azt hiszi, éhezel... Még fiatal vagy és a szervezetednek mindenféle tápanyagra szüksége van, ne tedd tönkre, inkább mozogj többet. A magasságodat nem tudni, de ha nem vagy nagyon alacsony, a súlyod abszolút nem tűnik soknak. Az almaecet egyébként egészséges, tablettában nem tudom milyen, viszont enni mindenképp kell mellette.
2012. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51 kilósan mi a fészkes fenének fogyózni? Nekem ez az egész anorexia gyanús, feltétlen segítséget kell kérned!!! (házi gyerekorvos első körben, majd ő beutal szakemberhez)
2012. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindjárt megnézem a BMI-t :) még egyszer köszönöm egyébként 165-6 cm vagyok:)
2012. júl. 6. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 165-166 cm-hez az 51 kg jó. Én 167 cm vagyok és most kb. 60,5 kg, de még 63 kilósan is jól néztem ki, szerintem (bár én jóval idősebb vagyok, mint te, de én is voltam anno 50 kg a magasságomhoz):) Tehát nem éreztem magam kövérnek 63 kilósan sem, bár azt sem bántam, ha fogyok kicsit. Ne éhezz semmiféleképp, mert csak rosszabb lesz utána. Többször egyél kevesebbet, úgy, ahogy már tanácsolták is. A hányás nem jó ötlet, tönkre teszed magad vele (nyelőcsöved, torkod). Az nem normális dolog.
2012. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! :)
2012. júl. 6. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam a BMI-det, amely szerint sovány vagy, tehát a megfelelő érték alatt vagy. Így semmiképp nem javaslok fogyókúrát, inkább rád férne még pár plusz kiló, amit mondjuk sporttal felszedhetnél, ugyanis akkor nem a zsírt növeled, hanem az izomtömegedet és sokkal jobban is néz ki. Az ideális testsúlyos 51.7-65.3 között van.
2012. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!