Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végre! Vagy mégsem?

Végre! Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Nagyon vártam a menstruációmat. Abbahagytam a fogamzásgátlót május 3-án, 6-án meg is jött a vérzés, júniusban nagyon kevés és halvány barnázásom volt kb. 5-6 napig, most megjött 4-én, de előtte nap kevés sötétbarna folyásom volt, 4-én reggel pedig normális vér és sok jött aznap, 4 tampont használtam el egy délelőtt alatt (máskor 1 nap használtam kb 3-at. viszont már tegnap is csak barnás valami jött ma meg szinte semmi! Mindenképp megyek dokihoz, megvárom még elmúlik rendesen, csak érdekel hogy volt e már így valaki. És hogy mi lehet? A fogigátló lehet a ludas?
2012. júl. 6. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet a fogi gátló miatt még. Idö kell amig visszaáll a rendszer. Örülj neki hogy megjön még ha nem is tökéletesen. sokaknak honapokig meg sem jön utána.

Persze nem árt az orvosi vizsgálat de szerintem nincs semmi gond, természetes dolog.

2012. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. júl. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!