Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha végre megkapnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha végre megkapnád álmaid paiját és kiderülne hogy mégsem olyan jó vele. Nem az igazi?

Figyelt kérdés

Hazajött egy régi ismerősöm külföldről....részben miatta is azakitottam a pasimmal 2 év után.

Ebédszünetben bejár hozzám a munkahelyemre..kedves aranyos, az igaz h 10 évvel idősebb tőlem...de nem látni.

Viszont nagyon nyomul....én nem vagyok egy kis szűz csaj de nagyon gyors ez a tempó és minap szóvátettem mire azt válaszolta hogy dehát meddig várjon hisz nemsokára megyen vissza dolgozni. Egyébként hiv engem is ki magához, lakhatnánk együtt....mert amúgy jól kijövünk. Viszont a volbarátom akivel gépezés miatt szakitottam annyiba különbözött hogy kocsiban fogta állandóan a kezem, meg ilyen apróságok....bár igaz ő csak 4 évvel volt idősebb tőlem. Nem az exem hianyzik, de valami ezzel se stimmel. Talaán csak az a bajom hogy túl friss még és új nekem?

Hotelba akar vinni...oké én is kivánom de magam se tudom hogy mi nem tetszik!!!

Jó pasi meg minden......én meg helyes aranyos lány vagyok, nem egy bombanő tökéletes alakkal de nap mint nap teszek azért hogy jól nézzek ki, és állitólag a kisugárzásomért szeretnek. A barátai nagyrészt ilyen tipikus plázacicák, persze ők is 30 körüliek mint ő. Mindenhol gyerek...férj feleség...viszont ennek a pasinak még soha nem volt egy normális kapcsolata sem. Szeret azt mondja...érzem is, ha vele vagyok...de valahogy a bizalom nem működik.

Bár szeretem a szexet, soha nem volt rám panasz sőt.....mégis gátlásossá tesz a helyzet hogy mennyien voltak már előttem és kik.

Valamelyik nap tett egy megjegyzést hogy nyáron mivel még megvolt a pasim ő meg itthon volt egy hónapig, hát ezzel azzal lefeküdt akik most megint keresik mert tudják hogy itthon van. Engem ez zavar, és úgy érzem hogy siettetnek...hogy ha nem fekszem le vele napokon belül akkor majd keresi azokat. Értitek?

Segitsetek adjatok valami értelmes tanácsot.....21L


2009. dec. 16. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hali! Tudod nincs arra garancia hogy külföldön nincs-e 'háreme', ha itthon ennyire népszerű. Én biztosan csak azért nem szexelnék senkivel, mert nemsokára elmegy melózni! Bár kinek mit jelent a szex? Legfeljebb belekerülsz az itthon várók táborába :) .Meg aztán rajtad múlik hogy tartós, vagy futó kapcsolatot akarsz, mert asszem aki tartós kapcsit keres, az nem rohan az első adandó alkalommal hotelszobára....
2009. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is külföldön voltam mikor megismertem....egy éven át összesen 3x találkoztunk...mivel enkem megvolt a pasim de nap mint nap beszéltünk neten keresztül vagy kameraztunk.

Jó embernek tartják, okos, dolgos, 31éves férfi.Én tudom hogy tényleg szeretné hogy kimenjek megint és felajánlotta hogy mindent fizet stb. Tudom hogy ennyire jól senkivel nem jön ki de magam s etudom hogy mi de valamiert azt a nagy ragaszkodást nem érzem amikor külön vagyunk. Néha 4órán keresztül képes csókolni engem egyfolytában,szerelmes szavakat suttog a fülembe mégis.....jaj nem tudom valami van.

2009. dec. 16. 13:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hete folyamatosan talaálkozunk, vele járok haza stb...vagyis mióta itthon van
2009. dec. 16. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, ne aggódj ... mindenkinek vannak intenzívebb kalandjai az életben ... én a helyedben dugnék, de nem mennék ki vele, ha nincs egzisztenciám ott és rá vagyok utalva, ki vagyok szolgáltatva egy gyakorlatilag vad idegen pasinak, annyira még nem ismered!!!
2009. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

kicsit mintha félelemből feküdnél vele...

kívülállóként azt gondolom, hogy ha kételyeid vannak, akkor már tudod is, mit teszel/nem teszel meg ezért a paliért

2009. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ennek csak dugásra kellesz hidd el. de egy ilyen értelmes csajjal mint te én szivesen megismerkednék :)



19/f

2009. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg hogy kicsit sok lett a pasiból. Vagy valami hiányzik neked belőle. Van ilyen. Nem tudom mit lehet tenni.

Ha nem érzed, hogy le akarsz vele feküdni, akkor nem szabad, mert nem fogod magad jól érezni.


És csak pár hétre kimehetnél hozzá? úgy értem hogy meglássátok, hogy tudtok-e együtt lenni hosszabb távon.


Ja igen, és biztos hogy vannak kint női :) Meg elég bunkó dolognak tartom, hogy azzal kérkedik, hogy itthon mennyi nő "áll sorba" a kegyeiért. Ilyennel úriember nem szokott előhozakodni. Mellesleg nem is biztos hogy igaz :)


Nem lehet hogy ez a pasi elég felszínes, és ezért érzed hamisnak amit feléd mutat?

2009. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!