Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre sikerült meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre sikerült meghódítani vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Én 24/F vagyok ő pedig 21/L! Másfél éves udvarlás után sikerült megcsókolni, igaz kicsit illuminált állapotban voltunk és lehet azért, de azóta majdnem olyanok vagyunk mint egy pár! Azért "majdnem" mert titokban kell tartani, senki nem tudja, hogy együtt vagyunk. Én szerelmes vagyok, ő nem és ezt tudja, tudjuk, már sokszor beszéltünk erről. Volt köztünk már szex is, de az is szinte mindig akkor amikor ő akarja és mindig nálam. Én tényleg lehoznám neki a csillagokat is az égről ha megtehetném, annyira szeretem! Kb 2 hónapja vagyunk így és nemrég közölte velem, hogy nemsokára vége lesz a jó világnak, de a "barátságunkat" nem akarja elveszíteni, mert szeret, mint "barátot"! Kérdésem, hogy szerintetek a két hónap alatt mije voltam én neki? Szórakozás, balek, szerető.....stb. Nyugodtan pocskondiázhattok, hogy mekkora lúzer vagyok! Szerintem az a legőszintébb komment. sziasztok
2010. ápr. 10. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A szeretője voltál. Eléggé undorító, hogy így kihasznál. Téged nem pocskondiázlak, a szerelem vakká tesz. Inkább csak javaslom, hogy keress egy olyat inkább aki meg is érdemli! Annyi nő van a földön, kérlek, ne egy ilyen görénnyel legyél ilyen kedves! Az ilyen nem barát, hanem egy tetü! (már bocs)
2010. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Másfél éves udvarlás után sikerült megcsókolni"

Nem tudom, és nem is nagyon akarnám (egyelőre) tovább olvasni...


Mennyibe került neked ez? Mi motívált, hogy másfél évig próbálkozz? Ő egyértelműen látta, hogy mit akarsz?

2010. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mért kellett titokban tartani? Van neki esetleg férje, barátja, vőlegénye?
2010. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

másfél évig kérette magát..majd rád vetette magát mint valami éhes rincérosz..jol lakott és tovább áll..



viccet félre téve..

kihasznált..de jo alaposan.érzelmileg és szexuálisan

a véleményem:nem érdemled meg..

sajnos igaza van az elsö kommentelönek"a szerelem vakká tesz"

figyelj..lesz töle jobb is hagyd had menjen..majd késöbb rájön mit veszitett..

tudom hogy nem könnyü...

más lány(legalábbis én) ölni tudna azért ha olyan pasija lenne aki kimeri jelenteni hogy a csillagokat is lehozza egy lány kedvéért.

21/L

2010. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt köztetek szex, de csók csak másfél év után? Ez így szokott lenni, vagy csak nekem fura? xD

Amúgy hagyd, csak kihasznál téged...

2010. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát öreg téged nem gyengén kihasználtak! Azért hogy tehet ilyet egy lány? Inkább őt pocskondiáznám mint téged!
2010. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!