Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Mensi késtetés!?

SÜRGŐS! Mensi késtetés!?

Figyelt kérdés
A kirándulásunk és a mensim ebben a hónapban 28.-án lesz. Vítpartos kirándulás. Már 3 hónapja 23 napos a ciklusom, és ma kéne neki megjönnie, de még nem jött. Mit tehetnék, hogy még 5 napig ne is jőjjön. Gondoltam, hogy majd kirándulás alatt fürdök tamponnal de igen félek tőle, és azt is hallottam, hogy nem is egészséges. Szóval valakinek valami jó módszere a késtetéshez??? Most citrommal próbálkozom, de még valami??? Vagy lehet, hogy most visszaáll 28 naposra??? 12/L
2012. júl. 6. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
NINCS ILYEN MÓDSZER. Naponta kb 10szer leírjuk.
2012. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm, és kérem a bunkók kíméljenek! :)
2012. júl. 6. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos válasz, hogy gyógyszer nélkül nincsen mód a késleltetésre? (kuruzslás persze van, de ezek teljesen alaptalanok)

Sajnos számtalan ilyen esemény lesz még az életedben, amikor rossz időben van a menzesz. Ez hozzá tartozik a női léthez. El kell fogadni, alkalmazkodni hozzá. Mindennemű hormonális beavatkozás súlyos károkat okozhat.

2012. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Kisgyerek fogd fel, _NINCS_ rá módszer gyógyszer nélkül. Semmi. Nuku. Érted???? Még ha napjában 25-ször megkérdezik a hozzád hasonló agyoniskolázott kislányok, akkor sem lesz.
2012. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha már megjött a menstruációd, akkor fürdés idejére használhatsz tampont, de a menstruációt semmivel nem lehet befolyásolni!
2012. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nem lehet késleltetni! csak ne csodálkozz,ha tamponnal fürdesz,ha össze szedsz vmi bacit,vagy gombát,ami majd állandóan visszatér.
2012. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
21:19 Bocsi, de még nem láttam ilyen kérdést, mert csak tegnap regisztráltam, hogy feltegyem ezt a kérdést. Én vagyok az 'agyoniskolázott'???, inkább Te, ha ilyaneket írsz... Amúgy a hasznos válaszokat nagyon nagyon szépen köszönöm! :)
2012. júl. 7. 13:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Én pont azt írtam, hogy nem szeretnék!!!
2012. júl. 7. 13:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre van a kereső te értelmi fekete lyuk...
2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mért ide nem lehet feltenni ilyen kérdést??? Amúgy már a keresővel is próbálkoztam de nem jutottam semmire... Szóval amíg nem tudod, hogy én már miket próbáltam, és úgy írsz ide ilyeneket, akkor inkáb Te vagy az 'ÉRTELMI FEKETE LKYUK', nem?
2012. júl. 7. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!