Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell tampont használni?

Hogyan kell tampont használni?

Figyelt kérdés

Mármint.. 13 éves vagyok. mindig betétet rakok, tavaly mag akartam próbálni a tampont, dee.. nem ment fel, azt se tudjam hova dugjam. megtaláltam megint megpróbáltam, nem sikerült felnyomnom .:D ezért használok a mai napig betétet. de a tampont ki szeretném probálni.

hülyén hangzik, de hát istenem... :D



2012. júl. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova dugjad úristen, az orrodba... Van benne tájékoztató papír, olvassad el.
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsi szivem, innen mit vársz tőlünk ? Elolvasod a használati útmutatót, és feldugod, Ha nem megy, akkor ne erőltesd.
2012. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél applikátorosat, azzal sokkal könnyebb felnyomni.
2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nincs tájékoztató papir...-.- szerinted miért irtam ki a kérdést??
2012. júl. 7. 01:48
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Szia! :) Szerintem előbb egy tükör előtt vizsgáld meg a puncidat. Húzd szét a szeméremajkaid, és ott 2 lyukat fogsz látni. A felső a húgycső, ahonnan a pisi jön, alatta van a hüvely, oda kell a tampont dugni.
2012. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden normalisabb csomag tamponban van egy papir, amire le is van rajzolva minden, ami kell, megfelelo leiras, tajekoztato, figyelmeztetes.
2012. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
könnyebb úgy ha guggolsz vagy éppen leülsz a fenekedre és szétnyitod a lábad és úgy dugod fel a hüvelyedbe elengeded szépen magad és lassan feldugod amíg a kezed hegye oda nem ér a hüvelybejárathoz és ennyi :) a madzag pedig lógjon ki mindenképp!
2012. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!