Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menzesz viz miatt?

Késhet a menzesz viz miatt?

Figyelt kérdés
Pár nappal mielott megjott volna nekem,elmentem a strandra.Lehetseges hogy azert kesik mert vizben voltam?A baratommal mikor utoljara egyutt voltunk ugyanugy vedekeztunk ahogy szoktunk.Nem hinnem hogy akkor lett volna valami baj..Segitsetrk kerlek,mar tobb mind 5 napja kesik:(

2012. júl. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
a víz miatt nem valószínű, de ne ess pánikba, pár nap késés telljesen normális
2012. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a 2 dolognak egymáshoz!
2012. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azert gondoltam a vizes temara mert vol mar olyan hogy menzesz elotti napokba minden nap vizbe voltam es akkor sokkal kevesebb jott es kevesebb napig is tartott.Lehet hogy ezzel is csak nyugtatni szeretnem magam hogy azert kesik mert vizben voltam..
2012. júl. 7. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
s az is normalis ha tobb mint 5 napja kesik?:( segitsetrk kerlek mert elegge felek:(
2012. júl. 7. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Attól függ mióta menstruálsz.
2012. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ugyanugy vedekeztunk ahogy szoktunk"

Hogyan?

A víztől nem késhet.

2012. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 eve menstrualok. es ovszerrel szoktunk vedekezni
2012. júl. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!