Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eloszor is megkérek minden...

Eloszor is megkérek minden not hogy segitsen.15éves vagyok es két honapja nem menstruáltam mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy még csak 15 éves vagy. Amúgy miért nem anyukádat kérdezed meg????????????
2012. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több min 20 fajta lehetséges betegséget tudnék most felsorolni ebben a pillanatban. Ha szeretnéd megteszem, ha nem akkor esetleg írj még valamilyen tünetet amit észleltél magadon. Ha nincs semmilyen tünet (ezen kívül) akkor szépen nyugodj meg és ha még 4 hónap múlva se jön meg akkor menj el orvoshoz. Nem tudom h mikor menstruáltál, hogyan, mennyi ideig, mikortól és hasonlók, valamit azért komolyan írhatnál. Gondolj már bele. Te ennyiből mit tudnál leszűrni? Hát semmit.
2012. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem rég óta vagy "nagylány" akkor ez teljesen normális hogy nem állt be rendszeresre a havi vérzés és néha kimarad 1-1 hónap,nem kell megijedni.Ha pedig voltál fiúval akkor ugye nem kell magyarázni hogy akár terhes is lehetsz
2012. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, a terhesség lehetősége kizárt. Ha mégsem, azonnal menj orvoshoz.


Nagyon fiatal vagy még, idő kell, míg beáll a ciklusod.

Nekem pl. nagyon sokáig teljesen rendszertelen volt.

Ha nagyon aggódsz, vagy esetleg más panaszod is van, akkor keress fel orvost, szólj anyukádnak.

2012. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha kevesebb mint 2 éve menstruálsz, és nincs más tüneted, akkor 1-2 hónapot még várhatsz. Ha akkor sem jön meg a menstruációd, akkor mindenképpen menj orvoshoz!
2012. júl. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!