Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csökkenthetném a hajhullá...

Hogy csökkenthetném a hajhullást? Milyen módszereket tudtok, hogy eglszségesebb legyen a hajam, fejbőröm?

Figyelt kérdés
Ma új samponnal mostam hajat, palmolive barackossal, és mosás után, ahogy végigsimitottam a hajam, sok hajszál maradt a kezemben. Festett fekete a hajam. Ha tudtok valami jó módszereket, kérlek segítsetek. Így is ritka, vékonyszálú hajam van.

2012. júl. 10. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Revalid kapszulát + sampont próbáltad?
2012. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, mi az a revalid kapszula :/
2012. júl. 10. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez segített még régebben, viszont ha gyulladás, góc vagy hormon probléma miatt hullik a hajad akkor nem nagyon fog segíteni.

2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Natali'e válasza:
nekem is sokszor hullot a hajam régebben, és elvileg azért mert nem egészséges egy héten legaláb 4x mosni, mondjuk nem is ezzel volt a gond, de nem lehet, hogy nagyon sűrűn mosod.?:o
2012. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én ricinus olajas pakolást kezdtem el használni ( ez gyógyszertárban könnyen beszerezhető, és nem olyan drága, mint a revalid.) eredetileg nem ebből a célból, de 3-4 alkalommal használtam még, és észrevettem, hogy fésülködés közbe egy hajszál sem esik ki, dúsítja is a hajat, mivel sok kis új haj nő, és vékonyszálú hajakra is ajánlani szokták.
2012. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, légyszives leírod hogyan használod Ricinust? köszi :)
2012. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én a FORCAPIL tablettát szedtem.Gyógyszertárban 3500ft-ba kerül egy hónapra, 1-4 hónapig lehet szedni. Már egy hét után észre lehet venni a javulást. A revalidot nem ajánlom, nem szedtem, de utánnanéztem és a szemeket roncsolja(igy ki se probáltam).

És ne vasald, festd be a hajad.

2012. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én használtam forcapil sprayt + szedtem kapszulát nekem az nem vált be. Revalidtól nőttek babahajak és sokkal erősebb lett hajam, mindenkinek más használ. Tapasztalatból írom, én használtam és nem lett baja szememnek :) Varga cseppről hallottam még jókat, de azt nem próbáltam, így nem tudok tapasztalatot megosztani, hülyeséget meg nem akarok írni :)
2012. júl. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, egyébként 3nál többször nem mosom egy héten. Most a nagy meleg miatt gyorsabban zsirosodott, akkor kellett 2-3 naponta. Nem tudom, mi lett hirtelen, régebben hullott, de azután elmúlt, és most kezdett megint. Szedek vitaminokat, mert mútve is voltam közben.
2012. júl. 12. 22:08
 10/13 anonim válasza:
100%
6# Persze, leírom. Én is neten néztem utána :) Kicsit maszírozom a fejbőröm előtte, mert állítólag az is sokat segít a haj növekedésének serkentésében. Melegítek kicsit a ricinus olajon,mert állítólag ettől jobban kijönnek a hatóanyagok. Attól függ mennyi kell, h mekkora a hajad, (én olyan 0,4dl-t szoktam egyszerre, könyékig érő hajam van ) utána fodrászecsettel eloszlatom a fejbőrömön,majd ami megmaradt azt hajam tetejére kenem. Ugyanolyan okból, mint a melegítés, szárítok rajta hajszárítóval, majd körbe tekerem fóliával, ( én vmikor zacskót használok, sokkal könnyebb :D ) és rá egy törölközőt, h még az is melegítse. 2-3óráig kell rajta hagyni legalább, de én valamikor ebbe alszom. Én vmikor tojássárgáját is teszek hozzá, mert ettől sokkal fényesebb és puhább lesz a hajam. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)
2012. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!