Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesseg? Ciszta? Rák?

Terhesseg? Ciszta? Rák?

Figyelt kérdés
probalkoztunk babaval, mensi elotti jobb combhajlatban szurast ereztem napokig. mensikor megszunt, bar a menzesz rozsaszinesen kezdodott.Lement a hőm, de mensi elteltevel ujra izomlazszeru szurka a combhajlatban, fajdogalnak a petefeszkeim. Nem diagnozist kerek, olyan irjon, akinek esetleg voltak mar ilyen tunetei.koszonom
2009. júl. 11. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Rák.
2009. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A létező legborzalmasabb rák.
2009. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenképp orvoshoz kéne menned, nem tapasztalatot gyűjteni. Nem lehurrodni akarlak, de úgy tűnik már régebb óta tart és folyamatos. Semmi vesztenivalód nincs, legfeljebb kiderül hogy nincs baj. Orvos.
2009. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon drasztikusan tetted fel a kérdést, végleteket kérdezel...

Amúgy valóban orvoshoz kellene fordulnod, mert szerintem itt ezek alapján senki nem fog tudni megbízható választ adni.

Nekem is volt már azon a helyen ilyen szúró érzésem, de azt hiszem az csak izomláz volt. Cisztáim vannak és terhes is nemrég voltam. (májusban szültem) Szóval ezekben van némi tapsztalatom már.

Kérdezz meg egy orvost, aki meg is tud vizsgálni és esetleg továbbküld más vizsgálatokra!

2009. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mensi elott 2nappal..es most mult el egy napja, most faj megint 1napja..az osszesen 3nap...nem honapok, evek ota tart..koszonom a menj orvoshoz valaszokat. hetfon igy is ugy is megyek.sziasztok
2009. júl. 12. 00:09
 6/15 A kérdező kommentje:
ja, mellesleg a baratnom mehnyakrakja combhajlatban jelentkezo fajdalommal indult. a lehetolegborzalmasabb fajtaju rakban halt meg. most mar viccelodhettek a rakkal.na sziasztok
2009. júl. 12. 00:11
 7/15 anonim ***** válasza:

már neharagudj, de akkor eddig miért nem mentél el orvoshoz, ha ráadásul személyesen is érintett vagy benne? nem neked kéne lehurrognod a normális válaszolókat. Énis elvesztettem két korombeli lányt is méhnyakrákban ezért is szórom az igét, na meg mert egészségügyben is dolgozom évek óta, mindig hogy ha baj van mindenki húzzon orvoshoz, (

na ezért meg én lettem lehurrogva :D )

Szal nem értelek,mi a fenére vársz?

ui. nem vettem észre hogy bárki viccelődött volna a rákkal.

27/L / egészségügy

2009. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kár hogy a kérdezőket nem lehet pontozni
2009. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a hires empatikus egeszsegugyben dolgozok...azert koszonom.holnap megyek dokihoz, majd elmeselem, mi volt..tudjatok, hetvegen nincs doki, max.surgossegi.elfelejtettetek?puszi mindenkinek, olyan aranyosak vagytok
2009. júl. 12. 11:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha észrevennéd, hogy senki nem kezelt le. Én direkt írtam hogy nem bántásból vagy piszkálódásból mondom. Jó lenne ha észrevennéd hogy csak srgíteni próbálunk és a legjobb tanácsot adni. Nem az a legjobb tanács, ha nekiállunk találomra diagnosztizálni téged 0 szaktudással. Ilyen tünetekkel menj orvoshoz mindenképp és ne átlagemberek diagnózisában bízz. Egyáltalán nem bántásból vagy lehurrogásból írok, szerintem senki nem azért írt, és én nem vettem észre hogy akárki viccelődött volna a rákkal. Csak a lehető legnormálisabb tippet próbáljuk adni. Csak egy icike picikét túlzod ám el..
2009. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!