Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesseg? Ciszta? Rák?

Terhesseg? Ciszta? Rák?

Figyelt kérdés
probalkoztunk babaval, mensi elotti jobb combhajlatban szurast ereztem napokig. mensikor megszunt, bar a menzesz rozsaszinesen kezdodott.Lement a hőm, de mensi elteltevel ujra izomlazszeru szurka a combhajlatban, fajdogalnak a petefeszkeim. Nem diagnozist kerek, olyan irjon, akinek esetleg voltak mar ilyen tunetei.koszonom
2009. júl. 11. 23:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

megjottem, nagyokosok.mindenkinek ajanlom, menjen el orvoshoz, mielott ide benez, mert itt az embert halalra ijesztik. egyszeru izomlaz volt a combomban, es terhes, azert a szurka, meg a rozsaszin folyas. csak egy normalis terhes no valaszara vartam, nem okoskodokra...

a betegsegem neve: boldogsag:D

2009. júl. 14. 23:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy senki nem okoskodott, ponthogy nem akartunk okoskodni hanem elküldtünk orvoshoz aki tud valamit mondani, erre puffantál fel, de ha valaki konkrétumot mondott arra is bepuffogtál csakmert túl komoly betegségeket mondott. Grat. Idióta.
2009. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elnezest, hogy fel mertem tenni egy kerdest.ha emiatt idiota vagyok, no komment...gratula nektek is...
2009. júl. 15. 19:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Am nem a kérdéssel van a baj, hanem a stílussal ahogy ragáltál, szerintem itt senki nem bunkózott veled az elején, civilizált kedves tanácsra civilizált kedves választ várnak az emberek [...]
2009. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
soha senkire nem irtam, hogy bunko, en viszont megkaptam, hogy idiota..tiszteletem
2009. júl. 17. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!