Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőim azt mondják...

A barátnőim azt mondják orvoshoz kellene mennem, de nem tudom, ti mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1.2011 májusában jött meg először.Ez után 6 hónap telt és és Decemberben jött meg. A többiek azt mondták, ez aggasztja őket? szerintetek normális?

2. December után januárban jött meg, majd 1 hónap kimaradt, és márciusban, majd 1 hónap kimaradt és május közepén jött meg, azóta nem jött meg rendes menstruációm.A hónapos kihagyás gondok?

3.júliusban azt hittem megjött, de csak 1 napig volt, amit nem neveznék vérzésnek, mivel csak 1 betétre volt szükségem, és a wc papírom semmi nem látszódott.De csak egy napig volt, Ezzel mi a helyzet?:S Kérlek írjatok,Nagyon megköszönném, mert már anyának lehet meg kellene mondanom



2012. júl. 11. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem javallott.
2012. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
14 éves lány lennék, ezért érthető ha még tapasztalatlan vagyok és félek.Kérlek írjatok
2012. júl. 11. 21:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon érdekel, hogy ezt a kérdést miért nem édesanyáddal beszéled meg, és miért a barátnőktől kérsz tanácsot, vagy hallgatsz rájuk, és miért ide teszed fel a kérdést????
2012. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Anyáddal beszélj
2012. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is és aztán anyával.Szerintem a legtöbb lánynak kellemenetlen erről beszélni
2012. júl. 11. 21:09
 6/19 anonim válasza:

Az előző válaszolónak csak annyit, hogy nem kellene ennyire letolnod szegény lányt. Szerintem is édesanyáddal kellene megbeszélni ezt a dolgot, mégsem értem, hogy miért kell egyes embereknek ilyen bunkónak lennie. Én teljesen megértelek, 24 éves vagyok.

Nekem nem voltak ilyen gondjaim, rendszeresen megjött mindig, viszont szerintem beszélj anyukáddal, és esetleg menjetek el a védőnőhöz, vagy nőgyógyászhoz. (Tudom, nem kellemes 14 évesen, de egyszer túl kell esni rajta. :) )

2012. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, hogy segítettél nekem.Fogok anyával beszélni, de szeretném, ha ti is válaszolnátok erre.
2012. júl. 11. 21:12
 8/19 anonim ***** válasza:

nyuszika, pár tanács


1 ne a barátnőidre hallgass ilyen témában, hanem orvosra (háziorvos pl)

2 ideje lenne anyuban megbízni, azért van, tessék leülni vele és megbeszélni, hogy miért nem olyan a kapcsolatotok, hogy a menstruációról ne legyen ciki beszélni

3 akkor aggódjál, ha 16-17 évesen még nincs rendszeres ciklusod (értsd 21-34 napos menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig tart egy ciklus) - gyerek vagy még, természetes, hogy nem állt még be a menzeszed

2012. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mondd el anyukádnak, ő tud segíteni

viszont azt, hogy ilyen fiatal vagy és tavaly májusban jött meg, emiatt nincs gond, ha még nem pontos, persze, jobb utána nézni, mi lehet a baj, de nem kell pánikba esni, a barátnőidre ebben a helyzetben ne hallgass, tapasztalat

azonban az is közrejátszhat, hogy hány kiló vagy

2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.De az mi volt tőlem, amikor csak 1 nap volt "menstruációm". Nem tudtok erről valamit? és a 6 hónap nem gond az első óta?
2012. júl. 11. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!