Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! Nagyon parában vagyok!...

Valaki : kérdése:

Help! Nagyon parában vagyok! 16 éves vagyok. Már évek óta érzem, hogy valami nem stimmel velem nőgyógyászatilag, de az orvos sosem talált semmit. De ÉRZEM, hogy valami nem oké. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a fehér folyásom, és sokszor van csípős hüvelyi fájdalmam. A menzeszem először tök rendszeres volt, most kb. egy éve megbolondult, multkor is 8 napot késett!

A szüleim nem nagyon hisznek nekem, mert " Az orvos azt mondta,hogy minden oké"... Mi lehet a baj? A legjobban attól félek, hogy nem lehet majd gyerekem... Ezekkel a tünetekkel ez előfordulhat?


2012. júl. 11. 22:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem,még nem próbáltam...
2012. júl. 11. 22:25
 12/24 anonim ***** válasza:
5., nem százalék:)
2012. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én tudom mennyi mindent rosszul csináltam... Mindig mániám volt a szoros csőfarmer, a műszálas bugyi, mikor kicsi voltam, sokat játszottam azzal, hogy a bazinehéz téglákat meg farönköket cipelgettem... De hogy most ezért van-e ez az egész? Nem tudom, én csak nagyon félek, és az a rohadt időpont is 3 hónap múlva van, én addig megőrülök!!
2012. júl. 11. 22:30
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy egy pszichológus kéne, nem nőgyógyász, de komolyan. 16 éves egy fehér folyástól azért parázol, h nem lehet majd gyereked, nem érzel ebben némi "iróniát"?
2012. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem ezt nem csak bebeszélem magamnak... Érzem,hogy nem oké valami. Futottam már felesleges köröket,mikor tényleg csak bebeszéltem magamnak dolgokat, de ez nem olyan...
2012. júl. 11. 22:35
 16/24 anonim ***** válasza:
Fertőzés és gomba már attól is kialakulhat ha csak egyszer megsimogatod a kutyát és utána ott lent kézmosás nélkül.Már régóta jársz a dokihoz? én is azt mondom SEMMIKÉPPEN se hagyd annyiban a dolgot.Ha jól értettem akkor hüvelygombád van/volt, ami a külső oldalon van, és mivan belül?De lehet, hogy ez annak a hatása, hogy most kezelés alatt állsz, és ez szokatlan a bőrödnek
2012. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem állok kezelés alatt... Az orvos kb. két éve adott egy levél hüvelytablettát,hogy használjam el...azóta semmi... Nem is voltam azóta dokinál.
2012. júl. 11. 22:38
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy most újra elkaptad, vagy nem kezelted megfelelően, és nem tűnt el rendesen.Mindenképpen tény valamit
2012. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát három hónap múlva van időpontom, majd elmegyek és kiderül...De ha az orvos most bejelenti,h valami szövődményem lett,amit ő akkor nem vett észre,én szétperelem!!!!
2012. júl. 11. 22:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Hogyha hüvelygombád volt/van, akkor annak kisebb az esély szövődményre, mintha valami belső fertőződése lenne.Szerintem emiatt nem kellesz aggódnod;)
2012. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!