Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalmak? Miért?

Alhasi fájdalmak? Miért?

Figyelt kérdés

(L/17)

3 hete először feküdtem le a barátommal(F/23).Nagyon fájt, 2 napig véreztem és fájt a "helye".Védekeztünk,de én mégis paráztam.Először szájjal csináltuk egymásnak de csak izgatás céljából utána ráraktuk a gumit és én ráültem.Minden este felülésezek ,tornázok ,és mellette futok de ezt csak testmozgás céljából teszem nah meg a kockásabb has érdekében.Szóval elég intenzíven sportolok.Mellette alig eszek,mert még fogyni szeretnék 5 kg-ot.Pár napja (4-5 napja)alhasi fájdalmaim vannak.A mensesem még nem jött meg.Eddig is rendszertelen volt.A menses előtt szokott fájni a méhem de csak kb 3 nappal előtte.Most pedig pici vérdarabok voltak a vizeletemben.De még nem jött meg!!!Vagy lehet hogy megfog ?:S ((Nőgyógyászhoz nagyon nem akarok menni!Nincs az az isten hogy én oda elmenjek! ))

Miért van ez ? :S Miért fáj a hasam ? Nem hiszem hogy attól fájna hogy nagyon meghajtottam magam sport terén vagy mert keveset eszek.Vagy ez lehetséges ? :S Vagy a szervezetemnek még új ez a szex dolog?Másnak is volt ilyen utána ?

Légyszi valaki írjon!

Előre is köszi!!!


2009. júl. 12. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenképpen a nőgyógyászt javaslom!

Barátnőmnek ugyanilyen panaszai voltak és cisztát találtak a méhében!

2009. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Áhh én nagyon nem akarok nőgyógyászhoz menni :S Félek és anyummal sem vagyok abban a hú de jó kapcsolatban.Nem mondok el neki semmit! Azt sem mondtam el hogy lefeküdtem a pasimmal.
2009. júl. 12. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez, azt viszont nagyon erősen tanácsolom hogy szokj le erről a kevés evésről! A te 17 éves szervezetednek mindenképp szüksége van még a jól tápláltságra. Ha fogyni akarsz, azt elérheted több mozgással is, vagy akármivel, csak ne azzal hogy nem eszel, vagy eszel de hánytatod magad.


Nem vagyok orvos, de vér a vizeletben utalhat veseelégtelenségekre is. Vagy kitudja mire. De az biztos hogy nem oda való... Azonnal keress fel egy orvost! Ez nem vicc! Mi innen nem tudunk segíteni... ha valaki meg is mondja mi a bajod, orvoshoz akkor is el kell menned!

2009. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az alhasi fájdalom menstruáció előtt szokott jelentkezni. De a menstruáció megjövetelét befolyásolja a rendszertelen evés, fogyás, sport. Ha nem is nőgyógyászhoz, de a háziorvosodat azért felkereshetnéd.

16/L

2009. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! ;)

Áhh a háziorvosom egy iszákos hülye...Szal azt inkább kihagyom.A nőgyógyásztól nagyon félek de ezt már mondtam is.Szerintem várok pár hetet és ha akkor sem jön meg akkor valamit kezdeni kéne :S De nagyon remélem hogy a sporttól és a nem megszokott táplálkozástól van.

Mégegyszer köszi mindenkinek !

Ha valaki még tud valamit erről az légyszi írjon!Köszi

2009. júl. 12. 13:17
 6/12 anonim válasza:
Lehetséges, hogy a szexnek , a tornának és a fogyókúrának ehhez semmi köze!Sztem..bár nem vagyok orvos, de a véres viezelet és az alhasi fájdalom többnyire utalhat egy felfázásra is!Bár érdemes lenne vagy a házihoz vagy nőgyőgyászhoz elmenned..a te érdekedben..
2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komolyan hangzik. Figyu én 16 vagyok és én se tarok már ott hogy összesz..rom magamat a nőgyógyász szó hallatán. Ha ennyire zavarba hoz, keress fel nőnemű nőgyógyászt. Ha olyan a probléma lehetsz akár meddő nagyon sok dologba belekerülhet ez neked ! Most komolyan, mi a fontosabb, az ostoba alaptalan félelmeid vagy az egészséged, az életed?

Elég komllyan hangzik amit leírtál azért, mindenképp keress fel orvost !

2009. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak írom néha a férfi nőgyógyász sokkal kedvesebb mint a női.
2009. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Utolsónak:

nekem nincs már iylen fóbiám hogy férfi vagy nő, orvos, ért hozzám, egy nőgyógyász aki napi 2000 puncit lát nem az enyémnél fog leragadni. Én csak azért írtam, hogy ha ennyire frusztrálja a nődoki, akkor keressen nőneműt, és meg van oldva. Ez fontosabb minthogy ezért ne menjen orvoshoz.

2009. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megjött oh jeah :) Ennyire még nem örültem neki :D

Azért köszi mindenkinek:) köszi hogy aggódtatok meg stb :)

2009. júl. 14. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!