Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszi furcsa érkezése alhasi...

Menszi furcsa érkezése alhasi fájdalmak vagy görcsök nélkül. Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
pár napja barnás folyásom van, mára pedig már vér. még soha nem volt ilyen, általában pár nappal azelőtt már kicsit kezd görcsölni a hasam és érzem, hogy jönnie kell...most pedig teljesen jól vagyok, nem fáj semmim, és eléggé kevés a vérzésem. valami baj lehet?
2011. febr. 20. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként rendszertelen a ciklusom, első napon pedig iszonyatosanfáj a hasam, és a vérzés sem kevés...kb 3tampont használk el aznap.
2011. febr. 20. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor van amikor meg kell jönnie akkor megjött a mensesed, ha pedig nem akkor lehet hormonális probléma a köztes vérzés. Ha össze-vissza jön meg akkor pedig szerintem írass fogamzásgátlót az még a görcsöket is enyhíti. Jobbulást
2011. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és 1 nap 3 db tampon az egyáltalán nem sok. Nekem ha nagyon megvan akkor kb 2 óránként cserélem.
2011. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:). hát utoljára január 15.én jött meg, de mivel nem rendszeres nemtudom hogy köztes vérzés vagy nem
2011. febr. 21. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha legutoljára akkor volt akkor szerintem ez a normális mensid aminek most kellett megjönnie. puszillak
2011. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!