Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alhasi fájdalmak jelentkeztek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alhasi fájdalmak jelentkeztek! Mitől van ez? (Bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete múlt el a menstruációm, és pontosan 2 hete jött meg! Most rettenetesen fáj a hasam, ugyanúgy, mint amikor megjön! Lehet azért, mert most van peteérésem! Esetleg mi lehet a bajom?

Nagyon fontos, kérlek segítsetek!


2011. máj. 3. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi orvosok. Mégis ezt hogy gondolod?
2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell ideírni!


Azt még hozzá tenném, hogy még elég fiatal vagyok, még nem állt be a menstruációm, de az normális lenen, ha 1 héttel az elmúlása után megint megjönne? :S

2011. máj. 3. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
És az mitől van, hogy nem mész el ezek után nőgyógyászhoz?
2011. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tapasztaltabb Nők válaszát szeretném, hátha tudnak segíteni!

És tudod miért? Mert 13 évesen nem szeretném még látogatni a nődokit, meg mert ezek a fájdalmak ma jelentkeztek!

2011. máj. 3. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ha holnap is fáj nagyon akkor viszont menj el. az nem kizáró ok, hogy 13 éves vagy. ha valami probléma van akkor el kell menni. egyébként meg lehetséges hogy peteérésed van, várj 1-2 napot , ha nem múlik akkor menj el.
2011. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most kérlek ne hülyézzetek le, mert fiatal vagyok nagyon, tapasztalatlan és szeretnék tudni pár dolgot!

A peteéréstől is fájhat így a hasam? És a peteérés után kb. mennyivel jön meg a menstruációm?

2011. máj. 3. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdetben amikor megjött nekem is két hetente volt néha, de fájdalmaim nem voltak. Szerintem keress egy nő nőgyógyászt ha nem akarsz ffihez menni, és szólj anyukádnak mert ő tud neked segíteni dokit keresni. Vszínű, nincs nagy baj, de jobb az ilyet kivizsgálni, mert ha mégis van vmi azt időben kell kideríteni, mert ha ilyesmit sokáig húzol, mert szégyenlősködsz az orvos előtt, akár az is lehet h nem lehet később gyereked, mert olyan bajod van. Szerintem fogadd el h egy nőnek nőgyógyászhoz kell menni, akkor is ha csak 13 éves!!!
2011. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
most ki hülyézett le? csak azt mondjuk ha nem múlik el akkor menj el nőgyógyászhoz. nekem pont ilyen problémám volt pár hónapja és vesemedencegyulladás lett a vége. nem hülyéskedünk. ne ijedj meg egyenlőre, várj ki pár napot
2011. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*elírtam : medencekötőszövetgyulladás. ha jól emlékszem
2011. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2011. máj. 3. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!