Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Január óta nincs vérzésem...

Becsee kérdése:

Január óta nincs vérzésem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
január 5-én gyógykaparásom volt,mert okt 25-e óta 1-2 nap kieséssel folyamatosan volt vérzésem és nem kevés.A kaparékban semmi rendelleneset nem találtak.április elején voltam dokinál azt mondta mivel nagyon vastag a méhnyakam ezért bármikor megjöhet várjak,májusban visszamentem,hogy vártam de semmi,ekkor ultrahangal megnéztek akkor miomát találtak nálam ami jóindulatú daganatot jelent.május végén visszamentem mert nagyon görcsölt a hasam meg nyilalt de nem úgy mintha megjönne hanem sokkal rosszab volt.akkor nem találtak semmit,még a miomát se ekkor adtak nekem Norcolut 5mg tabletta 20db-os 2X1 szeri szedéssel.2 hét múlva kontroll.Beszedtem nem történt semmi!!Júli elsején ismét visszamentem akkor egy másik dr. megvizsgált hüvelyi ultrahangall ismét semmi lényegesnek mondható a jobb ováriumban tüszők vannak nagyon sok.Ismét Norclutot adtak 20 db 2X1 szedéssel ma szedtem be az utolsó darabot!!Még mindig nem jött meg!!Azt még hozzá kell tennem hogy 3 hónapja nem tudok szeretkezni a párommal mert annyira fáj.Kaptam rá betadinos hüvelykúpót de így is fáj,és kellemetlen szagú a váladékom.Ezt mind elmondtam a dokinak de semmi!!Már azért írtam le ide hátha valakinek már volt ilyen és tud nekem tanácsot adni!de akinek nem volt ilyen annak is szívesen fogadom a tanácsát
2012. júl. 12. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

javaslom keress másik nőgyógyászt, aki állandó és normálisan kezel is

hormonvizsgálat, kenettenyésztés volt már?


súlyod rendben van? nem volt túl nagy hízás vagy fogyás mostanában?

2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hormon vizsgálat volt az minden rendben mutatott!!Nagy hízásom nem volt 2 kg híztam az elmúlt 4 hónapban
2012. júl. 12. 13:22
 3/7 A kérdező kommentje:
kenet tenyésztés alatt mit értesz?Rákszűrésem volt a múlt hónapban és akkor levettek mást is de negatív!!erre gondoltál?
2012. júl. 12. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én helyzetem nagyon hasonló.

Szinte folyamatos vérzésem volt,az egyik orvos nekem is gyógykaparást javasolt,de nem mentem el,hanem helyette egy másik orvoshoz.Kaptam Provera tablettát(olyan,mint a Norcolut),megvonásos vérzés keretében megjött utána,ez volt márciusban utána és azóta semmi.

Hormoneredmény rendben,rákszűrés rendben,szex is rendben:) volt olyan,hogy méhpolipot látott a doki,ami már két hét múlva nem volt ott stb..

Abszolút tanácstalan vagyok,két éve egy rövid ideig volt hasonló problémám,akkor Norcolutot kaptam rá,ami abszolút rendbe hozta rövid idő alatt,így utána nem is foglalkoztam a dologgal.

Több orvosnál voltam,most elkezdtem Aviva tornázni,eléggé tanácstalan vagyok.Igazából az orvosok is ellenetmondanak sokszor egymásnak,így nem tudom kinek higgyek.Holnap megyek egy újabbhoz.


Lényegi tanáccsal nem tudok-tudtam szolgálni,sajnos.

2012. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Még annyi,hogy Norcolut után nekem a 4-5.napon jött meg,szóval még bőven időben vagy,remélem rendezi a helyzetet

2012. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó másfél hónapon belül 2-ára szedem a norclutot!!!Elsőre nem használt bízom benne hogy 2-ára már jó lesz!!Azért köszönöm,hogy leírtad a te helyzetedet!!Először abban bizakodtam mivel 2011 januárjában megszületett a lányom azért borult fel a hormonháztartásom,de a vizsgálat szerint az jó!!Én is nagyon tanácstalan vagyok nálam még az is fő baj,hogy oké nem jött meg már jan.óta de még a sex is fáj,így még azt se tudjuk csinálni!!Nem tudom mitévő legyek
2012. júl. 12. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Én elkezdtem most az Aviva tornát,nagyon bízom benne,amikor a kezdő foglalkozáson voltam sokan mesélték,hogy 2-3 hónap aktív tornázás után rendre beállt 28-30 naposra a menstruációjuk.

Illetve ezt a dokit,néztem ki magamnak:

[link]

Hátha kicsit más a hozzáállása a dolgokhoz,mert lassan én is azon a véleményem vagyok,hogy a sok hormonbogyó,amit belénk tömnének az orvosok,még inkább felborítja a menstruációt..

2012. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!