Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem várom, eddig semmi...

Ranber kérdése:

Mára nem várom, eddig semmi jele, hogy jönne. Január 4-én pecsételő vérzésem volt, majd teszteltem clearblueval de csak 20 perc után jelent meg a 2. csík. Azóta teszteltem de - Viszont a mellem annyira feszül, hogy már fáj, ráz a hideg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azóta teszteltem de.....???
2012. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott van a negatív (-) jel a szó végén. Ha mára nem várod, tesztelj holnap. Ennél jobbat szerintem senki sem tud neked látatlanban mondani.
2012. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, igen jobbat nem tudok tenni, csináltam jóstesztet már 2-őt reggeli vizeletből és erős +. a terhességi teszt megint csak később lett +. Én már nem tudom... Mensinek semmi jele :)
2012. jan. 12. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!