Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelenül menstruálok...

Rendszertelenül menstruálok immár 3 éve. Mi lehet a baj? Akik hasonló problémákkal küzdenek, írjanak!

Figyelt kérdés
Van hogy 3-4 hónapig nincs menstruációm, hogy ha megjön,akkor 20 napig is eltart.Nőgyógyász látott már 2 éve azt mondta, hogy majd beáll magától.Én mégis aggódom.Akik hasonló cipőben jártak milyen megoldást találtak?

2012. júl. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én hormonproblémára tippelnék, nekem legalábbis az okozott gondot. Újra el kéne menned nőgyógyászhoz.
2012. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17.
2012. júl. 14. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen voltak gondjaim, (13 évesen jött meg) és el is küldtek hormonvizsgálatra (vérvétel), szerintem menj el újra nőgyógyászhoz.
2012. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 16 éves vagyok

tavaly nekem is volt ilyen problémám,volt hogy 2-3 hónapig nem is jött meg,de ha megjött nekem akkor rendesen 3-4 napig tartott maximum egy hétig.

szerintem is be kell hogy álljon a menstruáció rendszeressége,

de én úgy tudom,hogy a menstruáció 3-4 napig rajt általában,de van,hogy valakinek kb. egy hétig vagy több mint egy hétig is eltart.

de szerintem az már tényleg nem jó ha 20 napig tart a menstruáció.

2012. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el megint nőgyógyászhoz,és azt is mond meg,hogy ha megjön akkor 20 napig is eltarthat,mert szerintem olyan sokáig nem kéne..
2012. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!