Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hazakíséritek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hazakíséritek a lányokat, ha este kell hazamenniük?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka, például szórakozásból indultok haza, meg szoktátok nézni, hogy ki az, akinek egyedül kell hazamennie és felajánljátok, hogy hazakíséritek? Most nem arra gondolok, hogyha bejön a lány, csak úgy udvariasságból azért, hogy nehogy baja essen a lánynak. Szerintem ez abszolút nem jellemző már. A fiúk többsége csak akkor kísér haza bárkit is, ha a lány tetszik neki vagy nagyon közel laknak. Azt vettem észre, hogy a társaságokban búcsúzáskor a fiúk gyorsan lelépnek, nem is foglalkoznak ilyesmivel. Természetesen egyáltalán nem gondolom, hogy kötelessége egy fiúnak kísérgetni a lányokat, de szomorú, mikor nekem előbb jut eszembe megkérdezni a lányokat körülöttem, hogy ugye nem egyedül mennek-e... Lányok véleményét is várom!

#fiú #éjjel #hazakísérni #este hazamenni
2012. júl. 12. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
csak akkor ha lesz szex is
2012. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos ilyen vagyok. Akkor kísérek haza valakit ha nem esik nagyon messze. És főképp ha tetszik :(
2012. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pityeeesz ***** válasza:
82%
Én hazaszoktam őket kísérni minden hátsószándék nélkül.
2012. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ilyen helyzetbe kerülni, de azért nem is tenném, mert tolakodónak gondolnám, hogy azt hiszi a lány, hogy be akarom tenni és ezért ajánlom fel a hazakísérést.


és hát:

http://www.youtube.com/watch?v=DrdzKMR_MJQ


Szóval nem :)

2012. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem a volt barátom éjszaka cseszett hazakísérni,pedig nagyon közel lakunk egymáshoz.Kemény 100 métert kellett volna gyalogolnia.Szóval szerintem NEM.
2012. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én haza szoktam kísérni. A közbiztonság miatt. Az hogy otthon behív-e esetleg hmm beszélgetni vagy sem, azt már ő dönti el. Ha nem, nekem az sem baj, nem vagyok skalpvadász.
2012. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon jó fiúbarátom, aki többször is hazakísért már, és utána még órákat beszélgettünk az árokparton ülve :) Hátsó szándék nélkül, főleg, mivel akkor épp jártam valakivel, csak ő nem jött velünk bulizni :) Úgyhogy akadnak még ilyen fiúk szerencsére :)
2012. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elsősorban a közbiztonság miatt kérdeztem én is. Igen akad egy-két rendes srác, van aki akkor is ragaszkodik hozzá, hogy elkísérjen, ha csak 100 m-t kellene sétálnod. De sajnos általában nem ez jellemző.. Általában átgondolom, hogy hogy fogok hazajutni, de van olyan, hogy valami miatt sétálnom kell. Volt már, hogy megkértem egy srácot, hogy kísérjen el, mert baromira féltem azon a környéken és csak szájhúzás volt a válasz.. Persze nem fogom erőltetni, de ez elég gáz :(
2012. júl. 12. 20:41
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem! Fusson haza!
2012. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok, infós karon, soha nem kellett még kocsmából/szórakozóhelyről egyedül visszasétálnom a koliba, akkor sem, ha a többiek máshol laktak. Olyan volt, h kellett mennem egyedül 100 métert, de onnan már látszott a koli és amúgy is az a környék már nyugis. Mindig volt valaki, aki elkísért, szerintem nagyobbrészük hátsószándék nélkül, főleg amelyik nem is jött el velem végig.

20L

2012. júl. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!