Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A katolikus papoknál akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

A katolikus papoknál akik nem élnek önkielégítéssel, -Mert ügye az is bűn. És nem hálnak nővel. Nekik éjjel van magömlésük?

Figyelt kérdés
Vagy elcsökevényesedik idővel a nemi szervük ,mert nem használják.
2012. máj. 7. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
nincs, mert nekik azt se szabad...-.-
2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

TOMBOL AZ ÉRTELEM!!!!

"elcsökevényesedik" Istenem te balhere XXDDDD

2012. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem akkor max álmodnak olyat és almukban elégülnek ki! hiába próbálják elnyomni a szexuális vágyukat ha más nem a tudatalattiban előjön :)
2012. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy elcsökevényesedne. Szerintem éjszaka van magömlésük és erotikus álmaik is. Komoly önuralom kell ahhoz, hogy még a maszturbációt is megtagadják maguktól. Nem is tudom igazán elhinni, hogy kibírják.
2012. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Puncivá változik. :D
2012. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az önkielégítés nem bűn, csak akkor ha már parázna gondolataid is vannak...
2012. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem verik ők is, max. nem vallják be. :) A szexualitás egy ösztön, csak úgy nem lehet elnyomni.
2012. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elcsökevényesedik, ha nem csapják ki rendszeresen, amindenit, hát anyud gyereket várt azt erre jöttél te XD
2012. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem lehet parázna gondolatok nélkül verni !
2012. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mért csak azért gondoltam erre mert ha nem használod a lábaid vagy a kezeid. Jó ideig az izom szövetek károsodnak és akár le is bénulhatsz. Most mért ne lehet ne a nemi szerével is ugyan ez ha nem használja az ember?
2012. máj. 8. 04:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!